ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: ремонт квартир

Ринок ремонтних послугДля кожного з нас квартира, в якій ми живемо, стає теплим острівцем спокою в нескінченній низці робочих буднів. Тому ми завжди прагнемо зробити квартиру красивою, затишною, світлою і дуже комфортною.

Для цього недостатньо просто купити квартиру хорошого планування. Потрібно ще й зробити в ній якісний ремонт квартиры под ключ в оригінальному і вишуканому стилі. Сьогодні багато компаній надають грамотні і кваліфіковані послуги по внутрішній обробці квартир. Незважаючи на досить високий рівень конкуренції , багато підприємців продовжують входити на цей ринок.

Сьогодні пішли в минуле ті роки, коли ремонт не був зведений у ранг бізнесу, а всі підприємці тут працювали по так званим «чорним» схемам. Тепер бізнес по ремонту квартир можна вести легально, отримавши відповідну ліцензію.

Незважаючи на те, що істотної різниці між такими «чорними» і «білими» підприємцями практично немає, якісно надавати послуги можна і в тому, і в іншому статусі, багато хто вибирає саме легальну працю.

У такому разі до фірми не буде претензій з боку податкових органів, і потенційні клієнти будуть відчувати довіру до співробітників компанії. Тому починаючи бізнес, завжди варто оформляти підприємство, і тільки потім приступати до виконання замовлень. Незважаючи на те, що це буде платно, такі витрати швидко окупляться.

Бізнес по ремонту приміщень вважається вигідним і перспективним, і для цього є кілька причин. По-перше, навіть якщо розглядати столичний регіон, то будинки тут будуються і квартири ремонтуються в таких обсягах, що навіть при високій насиченості ринку, роботи вистачить для всіх.

По-друге, абсолютна більшість будівельних компаній сьогодні здають квартири з мінімальною обробкою або взагалі в сирому варіанті, і тому без ремонту жити в такій квартирі неможливо.

По-третє, послуги з ремонту надаються і на первинному, і на вторинному ринку житла. Четверта причина популярності бізнесу криється в тому, що будь-яка квартира регулярно, приблизно один раз в 7-10 років, потребує якісного ремонту.

Компанії, які займаються ремонтом квартир, можуть надавати послуги з косметичного ремонту, ремонту класу люкс і економ-класу. Звичайно, косметичний ремонт – це найдешевший варіант, але і часу на нього йде в кілька разів менше. Середній за ціною варіант – це ремонт економ-класу, який доступний практично всім категоріям і соціальним верствам населення.

Саме ремонт економ-класу є найбільш затребуваною послугою серед потенційних споживачів. Найдорожчим вважається ремонт класу люкс, який передбачає використання оригінального дизайну і ексклюзивних якісних матеріалів. У будь-якому випадку, який би ремонт не зацікавив клієнта, якісна робота кваліфікованих майстрів принесе значний прибуток компанії.

Досвідчені підприємці, які не один рік працюють на цьому ринку, наполягають на тому, що не слід використовувати слово «євроремонт» у своїй діяльності. Це настільки старомодно, що у людей, які дійсно розбираються в цій роботі, така компанія викличе недовіру і глузливі усмішки.

Якщо підприємець не хоче здатися нетямущим, то йому слід відмовитися від «надання послуг по євроремонту». Для того, щоб організувати бізнес по обробці й ремонту квартир, немає необхідності шукати спеціальне офісне приміщення. Приймати замовлення по телефону можна і вдома, а зберігати весь необхідний інвентар можна в коморі або гаражі. Це допомагає значно заощадити на оренді, і отримати більший прибуток.

В даний час розроблений дієвий алгоритм ефективного виконання замовлення, який дозволить працювати швидко, і максимізувати рівень одержуваного прибутку.

Перший крок цього алгоритму – це отримання дзвінка від потенційного клієнта і попередня консультація по телефону. Потім на об’єкт виїжджає виконроб і кошторисник, а також архітектор, якщо його послуги будуть необхідні замовнику. Після можна буде визначити обсяг робіт та їх орієнтовну вартість. У кошторисі повинні бути відображені всі плановані витрати і матеріалів. На основі кошторису складається договір, і через три дні починаються роботи на об’єкті.

Цікавим і досить дієвим способом збільшення прибутку є не придбання матеріалів з ринку, де вони продаються дуже дорого, а здійснення їх оптових закупівель за прийнятними цінами.

Для організації прибуткового бізнесу у сфері надання послуг з внутрішнього оздоблення та ремонту приміщень, підприємцю важливо підібрати кваліфікованих фахівців. Вони повинні працювати за інноваційними технологіями, бути завжди в курсі будівельних новинок, постійно проходити курси підвищення кваліфікації. Роботу такі майстри повинні робити акуратно і уважно.

Важливо пам’ятати про те, що будь-яка помилка з вини будівельників повинна бути виправлена ​​за рахунок компанії, і це може бути дуже витратно. Не слід віддавати перевагу так званим «універсальним» фахівцям, які нібито здатні виконувати роботи різного типу. Досвід показує, що набагато більш правильним є рішення співпрацювати з вузько кваліфікованими майстрами, робота яких відрізняється високим рівнем якості.

Ще однією важливою характеристикою бізнесу по ремонту квартир є його сезонність. У літній час компанії зазвичай відзначають різке зростання замовлень, і, отже, прибутку. Взимку ж, навпаки, клієнти рідше звертаються в компанії з ремонту. Це обов’язково потрібно враховувати при організації та веденні бізнесу.

Визначити рівень рентабельності в цьому бізнесі складно, адже вона може змінюватися залежно від виду робіт. В середньому, показники рентабельності ремонтних робіт можуть коливатися в межах від 20 до 50 відсотків.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами