ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кредит online, інтернет кредит

онлайн-кредитУ чому нововведення дистанційного кредитування?

Щоб створити максимальні зручності для клієнта, банки і кредитні організації йдуть в ногу з часом і надають можливість взяти кредит в інтернеті. При цьому обмовимося відразу, що оnline кредит в більшості своїй мається на увазі банками як інтернет заявка на кредит, хоча окремі банки надають таку можливість взяти інтернет кредит в прямому сенсі слова.

Які переваги відкриваються для позичальника?

Якщо ми розглядаємо інтернет кредит в прямому сенсі слова, то єдиним способом, який дозволить позичальникові заощадити час і гроші є оформлення online кредиту для покупки товарів в інтернет магазинах. Реальна економія досягається за рахунок:

  • ставок за кредитами;
  • здешевлення товарів в інтернет магазинах (нерідко економія досягає 10-40%);
  • безготівкового розрахунку з магазином;
  • підписання кредитного договору в зручному для клієнта місці.

Процедура отримання товару за допомогою оформлення інтернет кредиту найчастіше зводиться до таких кроків:

  • вибір товару в інтернет магазині;
  • заповнення інтернет заявки на кредит для придбання товару;
  • при позитивному рішенні сума для оплати обраного товару перераховується в магазин;
  • доставка товару та кредитного договору в зручний час за вказаною адресою.

Саме так і анонсують дану послугу деякі банки. При всій принадності пропозиції є деякі обмеження, зокрема, у сумах замовлень. Втім, на оформлення кредиту і доставку товару йде всього пару днів, що є істотним плюсом. І це очевидний прогрес, оскільки банк може надати кредит без відвідування офісу.

Заявка на кредит online – перший крок до інтернет кредитування

Банки не поспішають вводити повсюдно інтернет кредитування. Свої побоювання вони аргументують великими ризиками, пов’язаними з неповерненням коштів та недостатнім рівнем перевірки позичальника. Тому першим кроком назустріч новому продукту багато фінансових інститутів пропонують оформлення заявки на кредит онлайн. З одного боку це зручно клієнту, з іншого – вигідно банку. Перший економить власний час, другий – робочий час клерків. Враховуючи вигідність цієї пропозиції, банки стали повсюдно впроваджувати цю послугу, анонсуючи її вигодами, що відкриваються для позичальника:

  • економія час, немає необхідності приїжджати в офіс банку;
  • швидка відповідь, яку можна отримати протягом перших двох годин.

Але при цьому для підписання кредитного договору все ж таки доведеться звернутися в офіс банку. Втім, для початку і це непогано, оскільки інтернет кредитуванню вже дано старт і не тільки у вигляді оформлення заявок. Таким чином, зважившись на онлайн-кредитування, позичальник, безумовно, економить час, який було б витрачено на подачу заявки, тобто економить один похід в банк. У разі позитивного рішення, другий похід – за грошима – в більшості своїй доведеться вживати особисто.

Кредитна карта через інтернет – впевненість у кишені

Оформлення заявок на кредит не єдина послуга банківської сфери. Фінансові інститути навперебій пропонують оформити кредитну картку через Інтернет. Заявка на оформлення відправляється як і у випадку з кредитом, а про рішення вам повідомлять додатково. Деньги на карту, як ми бачимо, можна отримати без проблем. Практично всі банки ввели цей вид послуг для населення, тому можна впевнено припустити, що онлайн-кредитування все ж придбає ті форми, які воно має в Європі.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами