ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: торгівля насінням

торгівля насіннямТакий вид підприємницької діяльності, як торгівля насінням, є дуже вигідним, якщо, звичайно, вкладати в цю справу багато сил. Також однією з переваг даного роду діяльності є те, що займатися ним можна вдома.

Крім насіння овочів можна продавати, саджанці і бульби, їх будуть активно розбирати у весняний період, коли люди активно садять рослини на своїх ділянках землі. Торгувати насінням можна, як у великих кількостях, так і в маленьких, тому що потреби у людей відрізняються, і якщо ви задовольните їх, то до до вас обов’язково звернуться знову. Також якщо у вас великий вибір продукції, то клієнтів у вас буде більш ніж достатньо. І непогано було б продавати нові види насіння, це також сприяло б напливу клієнтів, адже всі хочуть виділятися, саджаючи щось нове.

Якщо ви не бажаєте самостійно займатися продажем, то можете найняти людину, яка розбирається в даній сфері. Місце збуту найкраще організувати поблизу с магазинами, які займаються продажем інструментів для саду та городу. Якщо ви почнете організовувати доставки на адресу або поштою, це також вплине на ваш бізнес позитивно.

Для того щоб відкрити власний магазин, вам потрібно буде вкласти до ста тисяч гривень, які, при правильному веденні справи, окупляться через шість, сім місяців. Також варто пам’ятати, що ви займаєтеся сезонним весняно річним бізнесом , Тобто взимку не буде попиту на велику кількість насіння, які були актуальні в літній час.

Якщо ви твердо вирішили зайнятися торгівлею насінням, але не знаєте з чого почати, то вам необхідно здійснити певну послідовність дій:

1. Вам потрібно знайти і облаштувати приміщення, де будете займатися продажем. Потім потрібно найняти людей для роботи і знайти постачальників.
2. Можна звернутися в служби допомоги підприємцю.
3. Також ви можете придбати вже готовий бізнес у будь-якого підприємця, але це обійдеться вам дуже дорого.
4. Якщо у вас недостатньо фінансів, то ви можете звернутися за допомогою в банк, але це тягне за собою багато паперової роботи.
5. Далі слід скласти якісний бізнес план. У першу чергу він необхідний для того, щоб знайти інвестора. Якщо йому сподобається ваш бізнес план, то він навряд чи відмовить вам в інвестиціях.

Дотримуючись цього плану, ви обов’язково досягнете успіху, якщо будете наполегливі і вкладіть багато сил в свій бізнес. Ну і важливим фактом буде робота ваших співробітників і ваші з ними взаємини.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами