ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для відкатних ворітЩоб відкатні ворота забезпечували максимальний комфорт в управлінні, необхідно встановити автоматику для воріт, яка монтується з внутрішньої сторони ворітної системи, на рухомій балці.

Ключові компоненти конструкції автоматичних воріт:

  • Полотно воріт, яке складається, як правило, з профнастилу, змонтованого на міцній рамі;
  • Противага, яка врівноважує навантаження;
  • Роликовий механізм, який забезпечує легке і безшумне пересування воріт;
  • Верхня напрямляюча, що забезпечує фіксацію полотна;
  • Опорна балка, на якій фіксується рама;
  • Верхній і нижній замки, які фіксують полотно в закритому стані;
  • Електропривід;
  • Зубчаста рейка;
  • Пульт керування.

Необов’язковими, але бажаними атрибутами автоматики для воріт є фотоелементи, які блокують ворота, якщо в зону дії попадає людина або автомобіль.

Щоб автоматика для воріт функціонувала коректно, важливо зробити правильну підготовку фундаменту під опори. Підготовка фундаменту складається з декількох етапів: розробка грунту, установка арматурної обрешітки і закладних елементів, прокладка кабелів, заливка ями бетоном.

Вибір автоматики для воріт

Вибирати модель автоматики для зсувних воріт слід, залежно від розмірів і ваги полотна. При виборі автоматики ключову роль відіграє швидкість відкривання, яка вимірюється в метрах на хвилину. Цей параметр варто вибирати в діапазоні від 8.5 до 20 метрів за хвилину.

Потужність автоматики необхідно співвідносити з розмірами полотна воріт, відповідно, чим більша площа воріт, тим вищою повинна бути потужність електроприводу.

Потужність приводу для воріт визначає зусилля, яке він розвиває, і повинна відповідати вазі та розмірам воріт. Показник потужності знаходиться в діапазоні від 170 до 1100 Ватт, при зусиллі від 300 до 7 740 Н.

Вибираючи автоматику, дуже важливо враховувати вагу воріт, тому необхідно підбирати автоматику з запасом по параметру ваги в 2-3 рази. У такому випадку привід буде виконувати роботу довго і стабільно. Важливим фактором, який впливає на вибір автоматики для воріт – інтенсивність використання, який вказує на кількість циклів відкривання і закривання воріт на годину. Загальноприйнятими вважаються наступні норми інтенсивності використання – автоматика з 30% інтенсивності підходить для використання на дачних ділянках, 50% інтенсивності допускається для монтажу на підприємствах, штат автомобілів яких не перевищує 15 автомобілів, найбільш міцна й довговічна автоматика для воріт повинна мати інтенсивність близько 70%.

Виробники автоматики для воріт.

Найбільш популярними виробниками автоматики для воріт є компанії Hormann, AnMotors, Nice. Всі виробники пропонують різні модифікації електроприводів, що дозволяє підібрати оптимальну автоматику для воріт, яка буде повною мірою відповідати вашим цілям.

 

Читайте також на cайті:Залишити коментар

При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами