ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для відкатних ворітЩоб відкатні ворота забезпечували максимальний комфорт в управлінні, необхідно встановити автоматику для воріт, яка монтується з внутрішньої сторони ворітної системи, на рухомій балці.

Ключові компоненти конструкції автоматичних воріт:

  • Полотно воріт, яке складається, як правило, з профнастилу, змонтованого на міцній рамі;
  • Противага, яка врівноважує навантаження;
  • Роликовий механізм, який забезпечує легке і безшумне пересування воріт;
  • Верхня напрямляюча, що забезпечує фіксацію полотна;
  • Опорна балка, на якій фіксується рама;
  • Верхній і нижній замки, які фіксують полотно в закритому стані;
  • Електропривід;
  • Зубчаста рейка;
  • Пульт керування.

Необов’язковими, але бажаними атрибутами автоматики для воріт є фотоелементи, які блокують ворота, якщо в зону дії попадає людина або автомобіль.

Щоб автоматика для воріт функціонувала коректно, важливо зробити правильну підготовку фундаменту під опори. Підготовка фундаменту складається з декількох етапів: розробка грунту, установка арматурної обрешітки і закладних елементів, прокладка кабелів, заливка ями бетоном.

Вибір автоматики для воріт

Вибирати модель автоматики для зсувних воріт слід, залежно від розмірів і ваги полотна. При виборі автоматики ключову роль відіграє швидкість відкривання, яка вимірюється в метрах на хвилину. Цей параметр варто вибирати в діапазоні від 8.5 до 20 метрів за хвилину.

Потужність автоматики необхідно співвідносити з розмірами полотна воріт, відповідно, чим більша площа воріт, тим вищою повинна бути потужність електроприводу.

Потужність приводу для воріт визначає зусилля, яке він розвиває, і повинна відповідати вазі та розмірам воріт. Показник потужності знаходиться в діапазоні від 170 до 1100 Ватт, при зусиллі від 300 до 7 740 Н.

Вибираючи автоматику, дуже важливо враховувати вагу воріт, тому необхідно підбирати автоматику з запасом по параметру ваги в 2-3 рази. У такому випадку привід буде виконувати роботу довго і стабільно. Важливим фактором, який впливає на вибір автоматики для воріт – інтенсивність використання, який вказує на кількість циклів відкривання і закривання воріт на годину. Загальноприйнятими вважаються наступні норми інтенсивності використання – автоматика з 30% інтенсивності підходить для використання на дачних ділянках, 50% інтенсивності допускається для монтажу на підприємствах, штат автомобілів яких не перевищує 15 автомобілів, найбільш міцна й довговічна автоматика для воріт повинна мати інтенсивність близько 70%.

Виробники автоматики для воріт.

Найбільш популярними виробниками автоматики для воріт є компанії Hormann, AnMotors, Nice. Всі виробники пропонують різні модифікації електроприводів, що дозволяє підібрати оптимальну автоматику для воріт, яка буде повною мірою відповідати вашим цілям.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами