ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Фото на кераміці – ідеї бізнесу з мінімальними вкладеннями

керамічна-плиткаФотокераміка – це створення довговічних зображень на керамічних виробах, плитці, металокераміці. Чим не ідея для бізнесу з мінімальними вкладеннями? На сьогоднішній день активно розвиваються такі напрямки, як:

  • Ритуальна фотокераміка – фотографія на овалах, табличках;
  • Декоративна фотокераміка – фотоплитка (керамічне пано);
  • Сувенірна фотокераміка – нанесення зображення на чашки, тарілки, вази та ін.

Низька собівартість, висока якість зображення, що досягається за рахунок використання оптичної системи слідкування положення заготовки, яка дозволяє точно поєднувати шари фарби, висока продуктивність обладнання, що дозволяє друкувати від однієї штуки до багатотисячних тиражів, дуже привертає увагу людей, які хочуть відкрити невеликий, але стабільний бізнес. Популярність подібних бізнес ідей ще обумовлює той фактор, що абсолютно не потрібно спеціального навчання, технологія виготовлення фото на кераміці проста, і її цілком можна освоїти самостійно. Найголовніша умова – це наявність надійного якісного керамічного принтера. Якщо Ви шукаєте ідеї бізнесу з мінімальними вкладеннями – то виробництво фотокераміки може стати цікавим рішенням для реалізації Ваших бізнес ідей і творчих планів, а керамічна плитка львів забезпечить Вас заготовками.

Обладнання для фотокераміки (принтер для фотокераміки, муфельна піч)ідеально підходить для:

  • Печатки фото на кераміці для сувенірів;
  • Створення фотопанно (зображення на фотоплитки, за типом фотошпалер)
  • Виготовлення деколей (зображення на чашках, гуртках, блюдцях, тарілках і т.д.)
  • Ритуальної фотокераміки (фотографії на емальованих / фарфорових овалах, фото на кераміці на пам’ятник, зображення на склі);

Фотокераміка – це довговічне зносостійке зображення, стійке до впливу вологи, сонячного світла, навколишнього середовища, термін служби якого становить не менше 50 років без втрати чіткості і насиченості кольору. Принтер для фотокераміки ідеально підходить для виготовлення деколей в умовах невеликої майстерні, або навіть вдома, він не займає багато місця, а в процесі даної технології не виділяється токсичних речовин.

Однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день технологій є технологія деколі за допомогою лазерного принтера для фотокераміки. Фотокераміка, виготовлена за даною технологією деколі, має яскраві насичені кольори і широку кольорову гаму. За допомогою спеціального обладнання Ви з легкістю зможете нанести кольорове або чорно-біле зображення на різні керамічні вироби, емаль, овали, таблички, плитку, і навіть порцеляну.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами