ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Броньовані двері для квартири – де їх краще вибирати

дверіБезпека кожної оселі безпосередньо залежить від якості вхідних дверей. Сьогодні для споживача представлений широкий вибір моделей, які відрізняються виробником, стилем і дизайном. Розглянемо нижче основні факти про сучасні металеві двері:

  1. Сталеві вхідні двері підвищують безпеку будь-якого приміщення. Особливо, якщо міцно доповнити такі двері спеціальними захисними елементами. Зловмиснику буде дуже складно розкрити дверне полотно, використовуючи навіть спеціальні інструменти. Якщо в процесі виробництва використовується оцинкована сталь з додатковим покриттям, що складається з оксиду цинку, то дверне полотно буде надійно захищене від корозії та іржі. Поверхня дверей не піддається подряпинам і механічному впливі. Кожен виробник, використовуючи прогресивні технології, створює двері, різні за фактурою та кольором. В основному використовується для виробництва сталь 24 калібру. Таким показником визначається вага і товщина металу, задіяного у виробничому процесі. Безумовно, можна замовляти двері будь-якого типу, з додатковим шаром утеплювача – мінеральною ватою. Якщо говорити про більш дешевий варіант, то можна купити двері зі стільниковим наповненням.
  2. Заслуговує увагу внутрішнє наповнення металевих дверей. Більшість виробів заповнені мінеральною ватою, за рахунок якої запобігається передача тепла. Сталеві двері можуть бути встановлені ​​також і в під’їзді або тамбурі для додаткової ефективного захисту від несанкціонованого проникнення в житло.

Де краще купувати металеву продукцію?

Найкраще відправлятися не на ринок, а в спеціалізований магазин. Зверніть увагу, що більшість моделей не представлені перед споживачем у вже готовому варіанті. Вони занадто дорогі, і тому, робляться виключно за індивідуальним замовленням. Металеві двері між собою відрізняються механізмами блокування, наявністю декоративних деталей, додаткових елементів конструкції. Дверне щільно може мати повну або частково скління, характеризуватися відповідними технічними показниками. Перед тим, як придбати двері у вже готовому варіанті, необхідно ретельно переконатися в тому, що її розмір вам підійде. З асортиментом вхідних та міжкімнатних дверей ви можете ознайомитися в інтернет-магазиніДомтехнік.

Установка і налаштування

Більшість металевих дверей продаються з фінішною обробкою. Таке покриття наноситься спеціально, щоб поверхня дверного полотна була стійка до атмосферних і погодних явищ. Двері можуть відрізнятися і нейтральним відтінком. У подальшому власник може на власний розсуд пофарбувати двері в потрібний колір, який буде підходити під загальний інтер’єр приміщення. На металеву поверхню наносяться різні фарби. Але фахівці наполягають на тому, що найкраще атмосферостійке покриття. З ним не виникатиме жодних проблем в експлуатаційному періоді. Крім того, шар фарби під впливом погодних явищ, дощу і снігу не буде відшаровуватися або покриватися тріщинами. Це означає, що двері будуть тривалий час зберігати свої зовнішні дані і естетичний вигляд.

Якщо ви міняєте звичайні двері на металевий варіант, то краще звернутися до послуг професійного монтажника. У першу чергу необхідно буде зробити правильні заміри дверного отвору і відповідності їм короба. Далі слід перевірити на надійність і міцність дверний блок і косяки, які повинні будуть справлятися з вагою металевого виробу.

Часто зустрічаються металеві двері, які оснащені відразу декількома механізмам блокування. Наявність таких механізмів в достатній мірі тільки ускладнює конструкцію, роблячи її важкою. Тому потрібен професійний монтаж, завдяки якому двері будуть встановлені дійсно правильно.

Залежно від конструкції та цільового призначення вдосконалюється і дверна комплектація. Споживач може самостійно вибрати фурнітуру, орієнтуючись на її гідну якість. Безпека двері – це міцні ручки та надійні замки, а також якісно виконане полотно.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами