ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Магазин будівельних матеріалів – ідея малого бізнесу в торгівлі

газоблок из БроваровМагазин будматеріалів може являти собою як точку на базарі, так і великий гіпермаркет. Тому й дохід з такого бізнесу досить сильно різниться і залежить від асортименту, реклами, місця розташування та інших чинників.

Вибираємо місце розташування магазину

Найвдалішим місцем для відкриття магазину будматеріалів є майданчик поблизу жвавої траси з інтенсивним рухом автомобілів. Дуже важливо забезпечити зручні під’їзні шляхи і містку парковку. Серйозно підійдіть до вибору місця під магазин

Пошук постачальників

Для забезпечення гарного асортименту великий магазин будівельних матеріалів працює, як правило, з сотнею різних постачальників. Магазини, не стиснуті у фінансах, не мають труднощів з вибором оптових продавців товарів.

З іншого боку, завжди можна домовитися брати продукцію на реалізацію.

Реклама

Просувати свій магазин будматеріалів можна по-різному. Це і радіореклама, і телевізійна реклама, буклети, листівки, банери, просування в Інтернеті.

Штат магазину

Досить великий магазин повинен мати в штаті близько 30 осіб. У кожному відділі працює 1-2 покупця і завідувач секцією. Плюс прибиральниці, охоронці, касири, адміністратори, складські працівники.

Документи для відкриття магазину будівельних матеріалів

Для отримання дозволу на торгівлю знадобиться відвідати ряд інстанцій: податкову, місцеву адміністрацію, санепідемстанцію, пожежну охорону, держенерго.

Асортимент магазину

Основними товарами, які ви будете пропонувати, будуть наступні: сухі будівельні суміші, лакофарбована продукція, клеї, цемент, сантехніка, шпалери, освітлювальне обладнання, будівельний інструмент, різні види підлогових покриттів, двері, покрівельні матеріали.

Чим більший асортимент, тим вищий дохід

Кожне найменування має бути представлено товарами різних виробників і цінових категорій. Основний відсоток продукції повинен відноситися до середнього цінового сегменту, решта 10-20% – до найдешевших і найдорожчих товарів.

Рахуємо доходи і витрати

Для зразкових розрахунків візьмемо досить великий магазин. На покупку торгового об’єкту піде приблизно 400 тисяч доларів США, на обладнання – ще 100 тисяч доларів США. Ремонт і обробка потягнуть приблизно 100 тисяч доларів США. З розрахунку потоку клієнтів приблизно в 3 тисячі чоловік на місяць і покупки однією людиною товарів на суму 100 доларів приблизний дохід складе 300 тисяч доларів США. Віднімемо всі витрати і отримаємо дохід, рівний 50 тисяч доларів США. Термін окупності такого бізнесу дорівнює приблизно півтора року.

Будматеріали – це завжди актуальний товар

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами