ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея: відкриваємо інтернет-магазин побутової техніки

побутова технікаБез побутової техніки важко уявити своє життя. Адже побутова техніка давно стало невід’ємним атрибутом будь-якої квартири. А завдяки стрімкому технічному прогресу буквально щороку з’являються все більш досконалі моделі побутової техніки.

На жаль, відкрити реальний магазин побутової техніки не кожному підприємцю під силу, адже він вимагає великих фінансових вкладень. Однак, інтернет дає необмежені можливості для відкриття бізнесу. Наприклад, можна відкрити магазин побутової техніки в інтернеті. У цьому випадку, витрати порівняно з відкриттям реального магазину, будуть у кілька разів меншими. Адже вам не доведеться наймати персонал і кожен місяць платити за оренду. Варто відзначити, що власний інтернет-магазин побутової техніки можна назвати прибутковим видом бізнесу.

Основні вимоги, які потрібно врахувати при створенні інтернет-магазину побутової техніки:

1. Перш за все, потрібно провести аналіз даного ринку і дізнатися які товари користуються найбільшим попитом. Наприклад, великим попитом користується наступна побутова техніка: музичні центри, дешеві цифрові фотоапарати, приставки, плеєри, хлібопічки, мікрохвильові печі, холодильники, газові плити, які можна замовити перейшовши за посиланням http://comfy.ua/for-the-kitchen/flag/gazovye_plity.html, блендери, швейні машини, домашні кінотеатри. На початковому етапі можна торгувати саме цими товарами, а потім із зростанням прибутку поступово розширювати асортимент.

2. Інтернет-магазин найкраще просувати за допомогою пошукових систем. Тут за допомогою можна звернутися до seo-майстрів.

Для старту вам знадобитися близько 100 000 доларів. Дана сума піде на просування вашого інтернет-магазину та закупівлю товарів.

Поради при створенні та просуванні інтернет-магазину побутової техніки

Перш, ніж приступати до пошукового просування, необхідно вивчити ринок конкурентів, дізнатися за якими ключовими словами вони просували свій інтернет-магазин. Також можна скористатися різними програмами, які автоматично підберуть до вашого сайту пошукові запити. Потім на основі всіх отриманих даних можна скласти свій власний список пошукових запитів.

Як правило, для інтернет-магазину буде достатньо 3-4 ключових фраз для кожної сторінки. Всі товари в вашому інтернет-магазині повинні супроводжуватися докладним описом. Звичайно, якщо ви не розбираєтеся в seo-просуванні, то краще звернутися до досвідченого seo-фахівця. Пам’ятайте, що на просуванні економити не потрібно, адже саме від нього залежатиме кількість клієнтів.

Щоб покупці вибрали саме ваш інтернет-магазин, то ви їм повинні запропонувати вигідні умови. Наприклад, швидка доставка, безкоштовна доставка, велика знижка і т.д. В основному покупці звертають увагу саме на наявність цих умов.

Загалом, якщо ви зможете грамотно оптимізувати інтернет-магазин, ефективно просунути його в пошуковій системі, запропонувати клієнтам вигідні умови, продавати тільки якісні товари, організувати швидку доставку, то тоді можна з упевненістю сказати, що ваш бізнес приречений на успіх.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами