ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати найбільш ефективного адвоката?

адвокатУ сучасному світі практично кожна людина за дозволом тієї чи іншої конфліктної ситуації цивільно-правового чи кримінального характеру звертається до послуг адвоката.

Найоптимальніший варіант – це вибір адвоката або юриста через знайомих, але на практиці такий вибір ніяких переваг щодо якості послуг та результативності не дає.

Саме тому, укладаючи з адвокатом від знайомих договір про надання юридичних послуг, необхідно самостійно оцінити пропоновані ним послуги.

Також можна підшукати адвоката за допомогою реклами його послуг в засобах друку або в інтернеті.

Однак тут відсутня можливість оцінки його знань і умінь, і тому оцінюється адвокат або юрист на візуальному рівні, що в більшості випадків не відповідає якості надаваних ними послуг.

Барвисто оформлений сайт і пропозиція надати якісні послуги з досягненням хороших результатів на перевірку досить часто може загрожувати людині тратою часу і грошей.

На що необхідно звертати особливу увагу, вибираючи адвоката?

У першу чергу юрист повинен мати наявність статусу адвоката, який він отримує в установленому законодавством України порядку.

Для того щоб стати адвокатом юрист здає кваліфікаційні іспити, і в разі позитивних результатів дає присягу. Кожен адвокат має свій номер, який занесений до реєстру адвокатської палати, розташованої за місцем проживання адвоката або інше.

Також слід звернути увагу на освіту адвоката.

У всіх адвокатів обов’язково освіта повинна бути вищою, отриманою в навчальному закладі, що має державну акредитацію. Саме наявність вищої юридичної освіти є важливою умовою для того, щоб отримати статус адвоката.

Не менш важливо й те, наскільки досвідчений адвокат.

У стаж його роботи включається не тільки стаж його діяльності в ролі адвоката, а й стаж за юридичною спеціальністю. Відповідно, чим довший стаж роботи, тим якісніші і результативніші надані ним послуги.

Також варто звернути увагу на наявну інформацію про адвоката в ЗМІ та інтернеті: про кількість виграних і програшних справ, позитивних чи негативних відгуках клієнтів адвоката, статті адвоката та ін.

Наявність такої інформації дозволяє отримати необхідну інформацію про якість послуг, а також з’ясувати, наскільки популярний адвокат і наскільки він затребуваний.

Якщо ситуація, яку потрібно вирішити, досить серйозна і складна, то для її вирішення необхідно вибирати адвоката, відомого в широких колах, який вже заслужив собі відмінну репутацію, навіть, незважаючи на те, що його послуги коштують значно дорожче, ніж у його менш відомих колег.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами