ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як відкрити меблевий магазин?

мебліНа сьогоднішній день, майже в кожній сфері бізнесу, присутня достатня конкуренція. Є вона і на ринку меблів. Але, не дивлячись на це, бізнесмени-початківці можуть розвиватися з великою швидкістю. За статистикою, сьогодні великим попитом користуються меблі для середнього класу. Тому, починати торгівлю слід саме з них, а не з елітних меблів.

Щоб розпочати свій бізнес з продажу меблів і відкрити власний магазин, знадобиться близько 100 000 $. З цих грошей чималу суму доведеться заплатити за оренду приміщення, яке не так легко буде і знайти. Вибираючи місце розташування майбутнього магазину, зверніть увагу на такі моменти: уникайте сусідства з конкурентами, також не мале значення має близьке розташування метро і головних доріг.

Не мало важливий той факт, що якщо в районі присутні новобудови, товар буде мати великий попит. Адже кожній заселеній сім’ї, буде потрібно хоч якісь меблі, не кажучи вже про гарнітури. У магазині повинен бути склад, щоб зберігати меблі, а так само своя парковка для вантажівок. Приміщення під магазин має бути зручним і просторим і мати кілька залів. Великим плюсом в магазині буде наявний службовий вхід, призначений для під’їзду вантажівок. Якщо Ви хочете відкрити середній магазин, то необхідне приміщення повинно мати загальну площу від 300 м2 і більше.

Далі потрібно буде знайти надійних постачальників меблів. Якщо дотримуватися деяких моментів, вибір можна буде зробити просто. По-перше, приділіть особливе значення якості меблів і їх ціні. По-друге, не полінуйтеся і зберіть інформацію про постачальників. Останнім часом дуже зріс попит на вітчизняні меблі. Так як ціни на них набагато нижчі, ніж на аналогічні імпортні. Уклавши договір з постачальниками, можна брати меблі під реалізацію.

Можна організувати магазин з продажу меблів однієї категорії, а можна продавати все підряд: меблі для кухні, меблі для спальні, мебель для ванны Roca, м’які меблі і таке інше.

Важливу роль матиме розстановка товару. Прослідкуйте, щоб всі меблі добре було видно, щоб добре проглядалися цінники.

А для хорошої торгівлі, необхідний кваліфікований персонал, від якого багато в чому залежить успіх.

Найефективнішим способом заявити про себе – це звернутися в засоби масової інформації або ж в інтернеті дати рекламу. Що б залучити більшу кількість покупців, запропонуйте безкоштовну доставку товару додому.

При гарній організованості, меблевий бізнес повинен окупитися за рік.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами