ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Чи можна заробити на курсі обміну електронної валюти в Інтернеті

електронна-валютаЯкщо Ви вирішили, що в Інтернеті можна вигідно заробити обміном електронної валюти в одному з обмінних пунктів, а потім, проводячи зворотний обмін в наступному пункті, отримуючи при цьому прибуток, то Ви сильно помиляєтеся. Заробити гроші на різниці курсів електронних валют в Інтернеті неможливо.

Дивіться, вдавалося вам хоч раз придбати в звичайному житті 100 доларів, а потім за рогом продати цю сотню з прибутком для себе. Навряд чи. Такі ситуації бувають, але дуже рідко. Як правило, вони відбуваються в моменти економічних криз. В Інтернеті курси електронних валют приблизно однакові, тому що в кожного обмінника є свій власник, який стежить за поточними курсами валюти.

Звичайно, різниця курсу електронних валют існує і в Інтернеті. Наприклад, долар в деяких інтернетівських обмінниках можна купити на сорок копійок дешевше, ніж пропонує обмінник WebMoney, але потрібно розуміти, що, при обміні електронної валюти в WebMoney, ви маєте практично стовідсоткову гарантію. Ніякий інший обмінник такої гарантії не зможе дати, тому кошти, які Ви економите на обмінних операціях, це плата за ризик, що Вас не обдурять.

Сподіваюся, Ви зрозуміли, що безглуздо шукати обмінні пункти, в яких можна вигідно заробити на різниці курсів електронних валют. Але не сумуйте, заробіток в Інтернеті на обміні електронної валюти в обмінних пунктах існує, тільки трудитися потрібно трохи в інших напрямках.

Спосіб вигідного заробітку на обміні електронних валют в Інтернет №1:

Можна самому взяти і відкрити власний обмінник, заробляючи на ньому гроші. Але, щоб Ваш бізнес був дійсно успішним, необхідно виконати ряд додаткових умов.

Для початку потрібно встановити готовий скрипт обмінного пункту електронної валюти на своєму сайті, який для оригінальності краще замовити у професіоналів. Далі необхідно вибрати тактику просування свого проекту. Тут існує кілька відмінних один від одного варіантів.

Варіант перший – отримання відвідувачів через пошукові системи. Для цього потрібно займатися СЕО просуванням свого сайту по декількох пошукових запитах. Але, цей процес, як правило, дуже довгий і трудомісткий, тим більше, що тематика ресурсу має високу конкуренцію. До того ж розкрутка сайту процес сам по собі дорогий.

Варіант другий – це покупка безлічі посилань, що дає величезний приплив саме цільових відвідувачів. Мінус у цього варіанту наступний – як тільки Ви перестанете витрачати гроші на рекламу, відвідувачі відразу ж перестануть до Вас приходити.

Третій варіант – застосування нестандартних ходів (роздача гарних номерів ICQ, проведення конкурсів тощо). Частина з усієї маси відвідувачів все-таки виявляться цільовими. Непогані результати для підвищення числа відвідувань якого-небудь ресурсу показує застосування партнерської (реферальної) програми. Один раз варто поділитися з яким-небудь клієнтом відсотком від суми обміну електронної валюти в Інтернет його реферала і він приведе Вам ще їх десятки, так як буде економічно сам зацікавлений у цьому.

До речі, необов’язково використовувати якийсь один метод залучення відвідувачів, набагато ефективніше застосування всіх зазначених вище способів. Якщо у Вашому електронному обмінному пункті валюти достатньо лояльний курс обміну, то будьте впевнені, обмінявши успішно валюту один раз, відвідувач прийде до Вас знову і знову. Щоб послідовно реалізувати всі зазначені вище варіанти, необхідно зробити великі фінансові вливання. Гроші, також, будуть потрібні ще, щоб здійснювати сам процес обміну електронної валюти. Загалом, сума буде потрібна велика. Але якщо у Вас такої суми немає, і не буде, то спробуйте другий спосіб.

Спосіб вигідного заробітку на обміні електронних валют в Інтернет №2:

У першому способі мова вже йшла про партнерські програми обмінного пункту електронної валюти. Але, тим, кому не вистачає грошей для відкриття свого обмінника, можна залучати клієнтів в чужий обмінний пункт, маючи 30% від суми угоди з кожного реферала.

Позитивна особливість цієї партнерської програми в тому, що вона дворівнева, тому Ви можете заробити гроші не тільки на запрошених вами клієнтів, але і на тих, які самі стали партнерами по ваших реферальних посиланнях і стали залучати своїх клієнтів.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами