ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Методика проведення комплексного ініціативного податкового аудиту

аудитКоли організації потрібно оцінити стан своїх справ за допомогою незалежного аналізу або коли вона хоче підтвердити відповідний рівень господарювання і стійкість свого становища перед іншими учасниками обороту, може бути проведений ініціативний аудит. Наступні напрямки можна аналізувати при проведенні податкового аудиту:

  • Для підтвердження належних статей фінансової (бухгалтерської) звітності, що відображають дійсну заборгованість по сплаті податків перед бюджетом;
  • Аналіз платежів податків у рамках комплексного ініціативного податкового аудиту (в такому випадку податковий аудит – самостійний вид аудиту).

Аудитор, який проводить ініціативний податковий аудит, при обчисленні аудиторського ризику і рівня суттєвості вибирає основні показники податкової звітності, що є відображенням діяльності організації і які відіграють важливу роль у формуванні податкової звітності. У процесі аудиту належить переконатися в несуперечності даних бухгалтерської звітності та обліку з даними податкової звітності та обліку.

Комплексний аудит налоговой отчетности в Днепропетровске – це незалежна перевірка управління оподаткуванням організації з метою формулювання думки щодо достовірності та відповідності у всіх аспектах нормам, визначених законодавством засобів і методів відображення в порядку оподаткування даних для обчислення і сплати організацією податків та інших платежів у позабюджетні фонди та бюджети різного рівня.

Отже, від планування перевірки залежить якість і ефективність проведення послуг аудитора. Податкові ризики значно залежать від дій платника податків щодо зменшення платежів, а також від складнощів розуміння законодавства, що призводять до конфлікту з податковими органами, які можуть оцінити відмінно від результатів оцінки платника податків результати економічної діяльності організації.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами