ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як відкрити бізнес по ремонту автомобілів?

автомайстерняЗ підвищенням кількості автомобілів, звичайно, зростає попит і на послуги майстерень з їх ремонту та технічного обслуговування. Таким чином, для тих, хто подумує про створення власної справи, одним з найкращих варіантів може бути відкриття автосервісу.

Отже, що ж потрібно, щоб відкрити свій автосервіс?

Перш за все – звичайно, бажання працювати і заробляти в сфері надання послуг населенню, а також любов до справи, якою ви хочете займатися. Ви обов’язково повинні самі розбиратися в основах цього виду діяльності, інакше вам буде неможливо керувати роботою ваших майстрів і контролювати її якість.

Якщо з цим проблем не виникає, наступним кроком буде реєстрація підприємницької діяльності у формі ІП (Індивідуальний підприємець) або ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю) залежно від масштабу і обсягу наданих вами послуг.

Для автосервісу необхідно знайти відповідне приміщення. На що слід звернути увагу при виборі приміщення для автосервісу?

  • Майбутній автосервіс повинен розташовуватися недалеко від великих транспортних магістралей;
  • Найкраще відкривати автосервіс в спальних районах, а не в центрі міста;
  • Поблизу не повинно бути конкуруючих підприємств;
  • Хорошим вибором буде місце поряд з АЗС, гаражами, автостоянками, а також підприємствами, що надають суміжні послуги;
  • Приміщення повинно мати хорошу вентиляцію і централізовану каналізаційну систему, а також відповідати вимогам СЕС та пожежної інспекції;
  • Залежно від обсягу надаваних послуг розміри приміщення можуть варіюватися: мінімальний розмір для шиномонтажної майстерні починається приблизно від 40 квадратних метрів;
  • Не забудьте, що в хорошому автосервісі повинні бути не тільки, власне, приміщення для ремонту автомобілів і офіс керуючого, але і зручна приймальня для клієнтів, в якій вони зможуть з комфортом провести час очікування.

Виділіть спектр послуг, які ви будете надавати своїм клієнтам в першу чергу. Не обов’язково відразу відкривати автосервіс широкого профілю, можна почати з невеликої спеціалізованої майстерні.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами