ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес на прокаті будівельних інструментів

оренда-інструментівБізнес на прокаті будівельних інструментів буде затребуваний як і у великому місті  так і у маленькому. Не всі мають можливість купити потрібний інструмент, тим більше якщо він використовується одноразово або раз на рік.

Місце знаходження пункту прокату будівельних інструментів

Краще якщо Ви відкриєте прокат поруч з будівельним магазином, із зручним під’їздом транспорту. Достатня площа приміщення 30 м2. Можливо знадобиться зробити ремонт, придбати стелажі, прилавки. Знадобиться офісна техніка: комп’ютер, телефон, принтер;

Купівля інструментів

У асортименті повинно бути більше 30 різних видів інструментів і кожного не менше ніж по 2 примірники. Найбільш затребуваними будуть: дрилі, шуруповерти, перфоратори, віброшліфувальна машина, пили, зварювальні турбокомпресори, компресори високого тиску, труборізи, фаскознімачі. Це обов’язковий мінімум. Якщо Ви володієте великим бюджетом, то можна доповнити асортимент будівельними машинами і верстатами: віброплита, паркетно-шліфувальна машина, бетонозмішувач, теплова гармата.

Якщо серед клієнтів будуть садівники додайте оренду садової техніки: драбини, аератори, газонокосарки, мотокоси, скарифікатори, садові катки. Оренда садової техніки особливо затребувана при можливості доставки на об’єкт.

Коли Ви визначитеся з товаром, який користується у Вас великим попитом, то його слід докупити. Вигідніше брати техніку оптом, в магазинах можна отримати знижки. Постійним клієнтам, будівельним фірмам і Ви можете зробити знижку, так Ви можете не тільки придбати клієнтів нових, а й старі повернуться до вас і приведуть знайомих.

Купувати інструменти потрібно ті, які вже зарекомендували себе. Наприклад Bosh і так далі. При поломці такого обладнання до закінчення гарантійного терміну Вам зможуть його замінити повністю або запчастини.

Видавати інструмент ви можете самі. Але приймати і ремонтувати інструмент  краще зможе фахівець з ремонту, який і буде перевіряти її працездатність.

Здавати обладнання в оренду краще з по добовою оплатою – від 8-10% від повної його вартості. Окупиться один інструмент за 2 – 6 місяців. Вкладені гроші можна повернути протягом 1-2 років.

Ще, якщо дозволяє бюджет, краще купити і нове обладнання для продажу. Можливо покупець, який орендував інструмент, захоче його купити. Окремі деталі, наявні в продажі зможуть служити додатковим заробітком.

Щоразу даючи інструмент в оренду ретельно проводьте консультацію щодо його використання. Розповідайте клієнту детально що і як. Тоді ваше обладнання зможе прожити довше.

І пам’ятайте, що інструмент будуть ламати. Щоб не витрачати нерви собі і клієнту і зберегти клієнтуру, заздалегідь продумайте шляхи виходу з цієї проблеми.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами