ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Послуги консьєрж-сервісу

консєрж-сервісУ світі безмежних можливостей, в якому ми зараз живемо, кожен престижний готель зобов’язаний надавати послуги консьєрж-сервісу. Цій послузі вже більше ста років, і в сучасних реаліях вона стає актуальною як ніколи.

В чому полягає завдання консьєрж-сервісу?

У нашій країні перша асоціація зі словом «консьєрж», швидше за все, буде пов’язана з вахтеркою в місцевому гуртожитку. Але це далеко не так. Сучасний консьєрж – це обличчя будь-якого готелю, його візитна картка. Багато мандрівників і постояльців оцінюють готель саме за якістю послуг консьєрж-сервісу. Існує навіть документ, який регламентує навички і якості, притаманні справжньому професіоналу в цій області – «Міжнародні правила щодо вибору консьєржа».

Основне завдання консьєрж-сервісу полягає у виконанні прохань відвідувача. Послугами консьєрж-сервісу ви можете скористатися перейшовши за посиланням http://a-club.alfabank.com.ua/services/concierge-service. Погодьтеся, приємно, коли будь-яке (або майже кожне) ваше бажання виконують по вищому розряду. Консьєрж зробить за постояльця те, що він не може зробити сам.

Які основні послуги, що надаються консьєрж-сервісом?

Уявіть собі, що перебуваєте в незнайомому місті (або країні), візит до якої не був запланований заздалегідь, де можна розслабитися, поїсти і повеселитися. Якщо поїздка ділова, ви, звичайно ж, захочете поєднати приємне з корисним і встигнути не тільки попрацювати, а й відпочити. Тут вам на допомогу і прийде консьєрж-сервіс готелю. Звернувшись до послуг консьєрж-сервісу, ви зможете:

 • Замовити таксі, автобус, вантажну машину;
 • Купити квитки на літак, в кіно, в театр, в музей;
 • Замовити столик в ресторані або їжу в номер;
 • Попросити нагадати вам про важливу зустріч;
 • Замовити екскурсію з оглядом визначних пам’яток;
 • Здійснити термінові покупки;
 • Дізнатися погоду;
 • Замовити різні послуги – починаючи від фарбування машини і закінчуючи вибором подарунка для нелюбимого родича.

І це – далеко не повний список речей, якими займається консьєрж, в більшості, все залежить від специфіки країни, міста і конкретного готелю.

Як визначити якість консьєрж-сервісу в готелі?

Грамотний консьєрж-сервіс – основа успіху готельного бізнесу. Талановитий консьєрж повинен уміти направити відвідувача в потрібне русло і ненав’язливо запропонувати додаткові послуги готелю, він зобов’язаний бути ввічливим і пунктуальним.

Такий делікатний сервіс вимагає великої майстерності і кваліфікації. Якщо консьєрж-сервіс знаходиться на висоті, то і рейтинг готелю дуже скоро зросте. Але якщо раптом консьєрж щось наплутає, буде грубий або некомпетентний, то найбільш ймовірно готель не отримає позитивних відгуків.

Якість консьєрж-сервісу визначає якість готелю або готелю в цілому.

Чи потрібний консьєрж-сервіс в сучасних готелях?

Деякі люди стануть заперечувати актуальність такого сервісу. Адже зараз вік Інтернету і майже будь-яку інформацію можна знайти самому. Так чому ж відвідувачі готелів бажають користуватися послугами консьєржа?

 • По-перше, це дозволяє вирішити проблему максимально швидко;
 • По-друге, позбавляє від хвилювання з приводу виконання замовлення, адже для хорошого консьєржа не існує нічого неможливого;
 • По-третє, сучасний консьєрж-сервіс надає послуги пропорційно фінансовим можливостям відвідувача, а самий грамотний ще й враховує його особистісні уподобання.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами