ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як відкрити магазин господарських товарів

господарські-товариРозберемо основні моменти організації свого бізнесу з відкриття магазину господарських товарів.

Асортимент

Наступний асортимент товарів зобов’язаний бути представлений в магазині господарських товарів:

  • Товари, призначені для городу й саду (граблі, лопати, лійки, сапи, щоб була можливість купить опрыскиватель садко, сітки від комарів, садові грати, садові тачки тощо);
  • Господарські товари призначені для дому (прасувальні дошки, при дверні килимки, драбини, сходи, ключі, замки та інше);
  • Посуд одноразовий;
  • Будівельні матеріали (клей, піна, викрутки, замазка, пилки для лобзика тощо);
  • Побутова хімія;
  • Інше.

У магазині господарських товарів площею в 100 кв. м. потрібно щоб не менше 500 позицій товару було представлено на вітринах, а асортимент бажано щоб становив близько 1000 позицій.

Місцезнаходження

Магазин господарських товарів бажано  щоб знаходився в густонаселеному житловому масиві, в багатолюдному, добре відвідуваному місці.

Для початку своєї справи найкраще підійде приміщення близько 100 кв. м., в магазині достатньо і середнього ремонту.

Персонал

В магазині площею 100 кв. м., що працює з 10.00 до 20.00 потрібно 2 продавця (працюють позмінно), іноді власник бізнесу може сам підмінювати їх, що дозволить краще побачити прибуток точки, до того ж це дозволить додатково контролювати працівників.

До того ж потрібно спланувати програму мотивації робочого персоналу, зарплата персоналу зобов’язана прямо залежати від виручки, для того щоб дати стимул їх активності при продажах.

Наприклад: можна зробити таку систему оплати: заробітна плата складається з премії (відсотка з продажів) і окладу.

Постачальники

Товар можна брати як з інтернету, так і у місцевих оптових фірм. Купуючи у оптових компаній, можна отримати відстрочку платежу від 14 днів.

Доставка, при покупці продукту в оптових компаній, проводиться транспортним засобом постачальника, ну а сервісом транспортних компаній можна скористатися при купівлі продукції через інтернет.

Оподаткування

Єдиний податок на поставлений дохід є зручною формою оподаткування в роздрібній торгівлі господарськими товарами. Фізичний індекс: торгова площа. Крім єдиного податку на поставлений дохід, потрібно платити податок на виручку фіз. осіб (13%), і до того ж загальний соц. податок (34%).

Розрахунок окупності, прибутковості

У цій частині статті представлені економічні розрахунки торгівлі магазину господарських товарів.

Площа магазину: 100 кв. м. (торгова 50 кв. м., службові приміщення та склад 50кв. м.)

Графік роботи: в період з 10.00 до 20.00

Чисельність робочого персоналу: 2 людини.

Прибуток, щоб покрити всі витрати, повинен бути не менше 70 000 грн. на місяць, при постійних витратах в 25 000 грн. за місяць і середньої націнки 60%. Магазин буде йти в мінус, якщо прибуток буде меншим.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами