ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Де використовують світлодіодні прожектори?

прожекторРозглянемо варіанти застосування світлодіодного прожектора в промисловій, побутовій, торговельній сфері.

Фасадне освітлення

Для того, щоб зробити неповторним освітлення будівлі використовують світлодіодний прожектор. Завдяки якісному світловому потоку і надійності, світлодіодний прожектор здатний підкреслити всі риси архітектурної будови. Ступінь захисту не менше IP 65 дозволяє витримувати перепади температури від -45 до + 50, дощ, сніг та інші атмосферні явища.

Так як при освітленні фасаду будівлі, світильники встановлюються на досить високій висоті, при використанні світлодіодних прожекторів, можна не турбуватися про їх технічне обслуговування. Термін експлуатації становить не менше 50 000 годин.

Світлодіодний прожектор має досить широкий вибір колірної температури світіння 3000К, 4000К, 6000К. Залежно від необхідного ефекту освітлення, можна вибрати прожектор світлодіодний теплого свічення 3000К для додання теплоти і затишку будівлі, або купити світлодіодний прожектор колірної температури 4500К, щоб виділити будівлю і зробити акцент на її незалежності серед інших будов.

Для додання святкового вигляду фасаду, використовують світлодіодні прожектори RGB які світять різними кольорами і можуть прикрасити будь-яку будівлю.

Освітлення цехів, складів, виробництв

Світлодіодні прожектори замінюють застарілі лампові світильники, які у величезній кількості встановлені ще з радянських часів на заводах, складах і т.д. Головний аргумент, для свого застосування, світлодіодні прожектори отримали завдяки, довгому терміну служби і своїй невибагливості, а економія електроенергії є його головним плюсом. Вартість електроенергії для підприємств з кожним роком все більша, при цьому застарілі підстанції не завжди справляються з навантаженнями в піковий час, що веде до аварій. Світлодіодний прожектор застосовуваний для освітлення складу або цеху, здатний у декілька разів скоротити споживання електроенергії і фінансові витрати на неї.

Освітлення територій

Безліч виробничих територій, дачних ділянок, прибудинкових територій висвітлюється галогенними прожекторами. При цьому світло від них жовте і назавжди приємне. Лампи в таких прожекторах перегорають із завидною регулярністю, а кожен раз викликати електрика або тримати його в штаті, це зайвий удар по бюджету. Від цієї проблеми можна позбутися якщо застосувати світлодіодні прожектори. Вони здатні якісно висвітлити територію, при цьому скоротити витрати на електроенергію. Монтується светодиодный прожектор на стіну за допомогою скоби. На сьогоднішній день, дані світильники самі економічні та затребувані.

Торговельне освітлення

За допомогою світлодіодного прожектора можна освітити виставкові стенди, вітрини, шоу руми.

Підібравши правильну колірну температуру, світлодіодний прожектор дозволить передати кольори, підкреслити форми і всі достоїнства пропонованого товару. Акуратний зовнішній вигляд, зрадить солідності і підкреслить статус. Мінімальний нагрів корпусу світлодіодного прожектора дає можливість встановлювати його в місцях, де немає можливості поставити світильник з сильним виділенням тепла.

Освітлення рекламних конструкцій

Кожна реклама, яка встановлена на вулиці, несе в собі сенс передати потенційному клієнтові всі принади і гідності пропонованого товару або послуги. Що б у нічний час потенційний клієнт зупинив свою увагу на рекламному банері, необхідне якісне і красиве освітлення, а з цим без проблем може впоратися світлодіодний прожектор. Він актуалізує увагу на рекламі, зробить її якісно і професійно освітленою. Так як кут розсіювання у нього 120 градусів, то не виникне проблем з плямами від його світіння, світло буде повністю розсіюватися по площі всієї вивіски. Ступінь захисту від зовнішніх впливів атмосферних явищ, робить його повністю універсальним як у внутрішньому так і у вуличному освітленні.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами