ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея – комплектація та встановлення сантехніки

сантехнікаЖодна промислова будівля або сучасне житло не обходиться зараз без теплового і водяного постачання, приміщень для прийняття ванни і санвузла.

Для підприємливих людей відкриваються приголомшливі перспективи. Адже батареї опалення, крани для води, трубопровідні комунікації та інші предмети вимагають регулярного обслуговування.

На допомогу державних служб в даному випадку сподіватися не доводиться. Тому бізнес ідея комплектації і установки сантехніки представляється досить перспективною.

У кожному будинку знайдуться люди, яким потрібно щось полагодити, поміняти, відремонтувати, перевстановити. І багато хто з них воліють не чекати дій житлово-комунальних господарств, спрямованих, наприклад, на усунення протікання в крані. Набагато простіше звернутися до фахівця, який швидко і ефективно вирішить проблему, нехай і не безкоштовно.

Цей бізнес цілком можна віднести до розряду «на дому». Адже на початковому етапі можна не відкривати цілу фірму, а просто займатися комплектацією і установкою сантехніки на замовлення, тобто за викликом.

Знадобиться, насамперед, купити всі необхідні інструменти для ремонту, а також запчастини. . Останні не обов’язково купувати в спеціалізованих магазинах. Економний варіант – здійснювати покупки б/у деталей у населення, на блошиних ринках, на сантехнічних «барахолках» в Інтернеті, а потім комплектувати в домашніх умовах в належний вигляд.

На просторах Всесвітньої мережі також реально купити не нові, але хороші інструменти, які знадобляться в роботі, наприклад, трубні і гайкові ключі, ножівку по металу, плоскогубці, притиски, напилки, зубило, молоток, плашки, лещата та інше. Знадобиться також електродриль і «болгарка». На сьогоднішній день сантехніка в інтернеті не тільки не викликає ніякого здивування, а й судячи по успіху сантехника Roca приносить чималий прибуток.

Найкраще юридично узаконити свою діяльність, щоб потім не вирішувати проблеми з податковими органами. Після цього можна давати оголошення в усі місцеві газети про те, що професійно і якісно, а головне недорого виконуєте сантехнічні роботи.

Дуже важливо ще на початковому етапі роботи скласти докладні прайси, в яких вказати ціни не тільки на послуги, але і на кожну дрібну деталь. Це допоможе уникнути безлічі неприємних ситуацій з клієнтами.

Після того, як ви поступово напрацюєте пристойну клієнтську базу, можна буде знайти постачальника, який забезпечить всім необхідним за вигідними, оптовими цінами.

Ця ідея домашнього бізнесу може поступово перетворитися на цілу фірму, яка надає різнопланові послуги.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами