ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея: суборенда квартир

оренда-квартирЯкщо ви живете в місті, де туризм добре розвинений, то доцільним буде організувати власний бізнес на суборенді квартир. Даний спосіб заробітку непогано розвинений і в містах зі слабкою туристичною інфраструктурою. Основні зусилля в даному бізнесі, краще направити на короткострокову оренду, так як в даному випадку заробіток набагато більший.

Суть ідеї бізнесу полягає в тому, щоб орендувати кілька недорогих квартир на тривалий час і здавати їх в короткострокову оренду третім особам.

За умови тривалої оренди вартість квартири може бути незрівнянно мала порівняно з тим, скільки можна отримати виручки, здаючи квартиру в короткострокову оренду .

Ціна питання

Необхідні капіталовкладення залежать від кількості квартир, які планується зняти в оренду. У не великих містах, вартість місяця оренди квартири, десь приблизно 1700 гривень.

Звичайно, мало – зняти квартиру, також доведеться витратитися на різні предмети побуту (телевізор, мікрохвильова піч і т.п.) і побутову хімію, але все окупитися невдовзі.

Рентабельність бізнесу

Залежно від регіону проживання та середньої вартості оренди квартири, повна окупність в даному бізнесі, може бути досягнута вже в перший місяць активної роботи.

Реалізація ідеї бізнесу проходить у кілька основних етапів:

Суборенда квартир

1. Пошук і подальша аренда квартиры в Золоче, наприклад. Як правило, для того, щоб зняти квартиру недорого, необхідно провести моніторинг цін. Для цього необхідно відвідати спеціалізовані інтернет сайти і вивчити оголошення в газетах, журналах і т.д.;

2. Облаштування приміщення Для того щоб клієнтам захотілося повертатися знову і знову, необхідно створити відповідні умови проживання. Поставити мікрохвильовку, телевізор, ліжко і т.д., а також забезпечити чистою білизною і побутовою хімією;

3. Пошук клієнтів можна здійснювати за допомогою різних інструментів: розмноження листівок з інформацією рекламного характеру, інтернет-реклама, оголошення в журналах, газетах і т.д.;

4. Забезпечення порядку в квартирах основна проблема. Це високий ризик поломки меблів і технічних пристроїв. Щоб уникнути подібного сценарію, необхідно розробити систему штрафів і брати страховку на час оренди.

Отже, ми бачимо, що основні моменти в організації бізнесу досить прості, але в процесі роботи можуть виникнути додаткові нюанси, які необхідно буде своєчасно вирішувати.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами