ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кращі бронежилети: майбутнє і реальність

бронежелетВсі армії світу, охоронні підприємства і приватні особи, для яких актуальна особиста безпека, прагнуть підібрати для своїх потреб кращі бронежилети – таку універсальну броню, яка захищає людину від будь-яких видів зброї. При цьому, бажано, щоб вона не заважала рухатися, мала малу вагу, була зручною і непомітною в носінні. Нарешті, її вартість повинна бути такою, щоб дозволити масове застосування.

Вчені продовжують пошуки формули такої ідеальної броні, і час від часу в різних частинах світу різні розробники представляють той самий кращий бронежилет у світі.

Переваги кевларової продукції

Зазвичай захисні засоби перевіряють на факт пробиття кулею. Але це далеко не єдиний показник їх ефективності. Значущим чинником ураження людини є ударний вплив. Нерідко куля не пробиває матеріал, але завдає непоправної шкоди здоров’ю внаслідок того, що вся сила потужного удару приходить на одну точку.

Ідеальна броня повинна захищати від подібного ризику. На жаль, не всі традиційні вироби відповідають даній вимозі. Однак, є альтернативні розробки, і одна з них – бронезахист з кевларового (арамідного) волокна. Купить бронежилет Киев для ваших потреб можна в інтернет магазині “Захист Торг”.

Жилети з кевлара (араміда) – досить легкі та зручні, крім того, вони володіють підвищеними захисними властивостями. Зокрема, приблизно на 25% знижується сила удару від попадання кулі та інших засобів ураження. Це досягається за допомогою розосередження удару по поверхні матеріалу.

Кевлар більш ефективно розподіляє силу удару, чим знижує ризик летального результату, тому він так само застосовується як демпфер в бронежилетах високих класів захисту.

Нові технології: за крок від ідеального захисту

Вчені пропонують все нові технології та матеріали. Один з них – АпНано, матеріал з нанотрубок, здатний витримувати навантаження в 250 тонн на 1 см2.

Інший альтернативний тип, що набирає популярність сьогодні – так званий «рідкий» бронезахист. За своєю структурою вона нагадує пудинг, але виділяється надзвичайною міцністю.

На жаль, всі інноваційні види продукції або перебувають у випробуванні, або випускаються в обмеженій кількості. У серійному виробництві і раніше залишаються більш звичні нам рішення. Причому, для кожного завдання існує своє оптимальне рішення. Щоб знайти його, потрібно виходити з факторів, що мають найбільший пріоритет.

Так, для охоронних організацій і приватних осіб найбільш підходять моделі прихованого носіння. А ось для військових цілей кращими є зовнішні різновиди 5 і 6А кл.

Огляд жилетів прихованого носіння

У реальності, вибір максимально відповідної моделі – це компроміс між факторами:

  • Приховане / зовнішнє носіння;
  • Клас захисту;
  • Вага броні;
  • Площа;
  • Матеріал бронепанелі;
  • Ціна.

У цьому списку вартість має мінімальне значення, тому перевагу варто віддавати жилетам з підвищеними характеристиками в класі, малою вагою і найбільшою площею покриття.

Друге клас – оптимальний вибір для цивільного застосування

Наприклад, для інкасаторів, співробітників охоронних структур і приватних осіб підходить жилет Комфорт 2-2 «ГП» з бронепанелі з гнучкого поліетилену. Він важить всього 2,5 кг, і його можна носити під светром і вітровкою, причому прикривається значна частина тіла. Відсутність металу – можливість без проблем проходити рамки металодетекторів. Це значимий фактор для приватних осіб, також рекомендуємо в якості оптимального вибору для інкасаторів.

Ще легша (2,2 кг) і зручніша модель VIP Комфорт 2-2 тип ННІ. Вона може носитися під сорочкою і закриває більшу поверхню, має вивірену анатомічну форму і три чохла для надкомфортної експлуатації. Відсутність жорстких бронеелементів забезпечує ідеальне прилягання до тіла. Це, мабуть, найкраще, що можна запропонувати в даному сегменті. Рекомендуємо її співробітникам спецслужб і бізнес-персонам.

Цікаві рішення під піджак і куртку: Шілд 5У-5У «Костюмна жилетка» і комплект бронезахисту VIP-2, 5-го і найвищого 6А кл. відповідно, з керамічними панелями.

Кращі в групі зовнішнього носіння

У цій категорії основний параметр – максимальний клас захисту. Далі за спаданням мають значення наступні фактори:

  • Площа;
  • Вага;
  • Ціна.

У 3-му кл. рекомендуємо Шілд 3-3 ННІ з адаптивною системою розміщення кишень, кобур, шевронів “Мобіле”. Виріб закриває достатню частину тіла, у тому числі з боків, а важить небагато. Це відмінний вибір для охоронних структур.

Відповідне рішення по 5-му кл. – Шілд 5-5 ННІ. Оптимально підходить для людей, що відправляються в зону військових дій (наприклад, для журналістів). Комплектується сталевими, тканинними бронепанелями, в тому числі паховою, захисним коміром. Передбачений плечовий комплект.

Для армії кращим бронежилетом може бути Шілд 6А ННІ «Штурмової» найвищого ступеня захищеності. У ньому використовуються прогресивні матеріали – широкі полегшені керамічні панелі. Також передбачена пахова бронепанель.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами