ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-план інтернет магазину

інтернет-магазинУ наш час інтернет магазини все частіше завойовують серця людей по всьому світу. Адже це зручно. У Вас завжди є можливість, не виходячи з дому в настільки жарку/холодну погоду, замовити і купити те, що Вам потрібно, від продуктів харчування до побутової техніки.

Власники даного бізнесу відзначають безліч його плюсів, таких як: відсутність витрат на оренду складу, офісу, відсутність ризику зниження ціни на складський товар, розтрат пов’язаних із заробітною платою охороні, прибиральниці.

Тим не менш, підхід до написання бізнес-плану повинен бути не менш серйозним, ніж при написанні будь-якого іншого. Можна, звичайно ж, скачати бізнес-план інтернет магазину, але тоді Ви втратите можливість посадити перше насіннячко вашого бізнесу самостійно.

Перше з чим потрібно визначитися цей напрямок Вашого магазину, тому це може бути як бізнес-план інтернет магазину одягу, так і бізнес-план дитячого інтернет магазину.

Аудиторія у таких магазинів в основному одна – жінки, це також треба враховувати при створенні магазину.

Далі за планом аналіз: як багато конкурентів, де вони дають слабинку (можливо умови доставки, оплати, ціни).

Після займіться рекламою. В даному виді бізнесу вона особливо важлива. Втім, розмістити її в інтернеті набагато простіше, ніж в періодичних виданнях. Останнє теж не буде зайвим.

Каркас нашого інтернет магазину складає його структура. Тобто Вам буде потрібна команда фахівців, які з розумом підійдуть до Вашого питання, вони будуть враховувати Ваші побажання та зауваження щодо створення дизайну веб-сторінки, виду контенту, а також хто без проблем розмістить Ваш сайт на хостинг і запустить його. У наш час таких команд багато, так що вибрати є з чого.

Тепер перейдемо до організаційного моменту. Що ж нам потрібно для гарного старту, та й для старту, загалом?

Офісне приміщення. Найчастіше, це кімната, де оператори приймають замовлення, тому все, що необхідно це телефонні лінії і підключення до інтернету.

Бухгалтерія, для розрахунків та видачі рахунків.

Менеджери.

Кур’єри. Це може бути окрема кур’єрська служба яка-небудь Ваша власна доставка. Звичайно ж, є один маленький недолік, можливість помацати, приміряти товар, але він може бути усунений шляхом перевірки при доставці, або повернення товару.

Перейдемо до фінансової сторони нашого бізнес плану.

Оренда приміщення (обов’язково уточніть наявність телефонних ліній, інтернет підключення або можливість підключення до нього) – від 200 до 700 у.о.

Сайт – від 200 у.о. (Створення звичайного планшетного сайту) до 1200 у.о. (Створення більш цікавого сайту, такого як інтернет магазин водної техніки bark1.com.ua і його запуск).

Купівля офісного обладнання – комп’ютери, телефони, факс і т.п. – Близько 3000 – 3500 у.о. з розрахунком на 4 менеджера.

Реклама від 400 у.о.

Щомісячні витрати: оплата рахунків, ЗП, інші витрати – близько 2000 у.о.

Також було б непогано придбати сервер. Часто провайдери не справляються з навантаженням, а це буде мінусом для Вашого бізнесу.

Звичайно ж, дані цифри не точні і залежать тільки від Вашого вибору виду магазину, розташування, використання ресурсів.

Існують різні думки з приводу рентабельності даного проекту, одні кажуть, що це того варто і приносить не малий дохід при невеликих капіталовкладеннях, інші ж навпаки вважають такий бізнес марною тратою часу. Але насправді все залежатиме від Вас – правильність розрахунків, хороша реклама, досвідчені менеджери і для початку чудовий бізнес план і хто знає, може, саме Ви станете власником мережі успішних інтернет магазинів.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами