ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ресивер для кардшаринга

шаринг На сьогоднішній день все більш актуальним  стає  таке явище, як кардшаринг.  Його рекламують як можливість майже безкоштовно дивитися супутникове телебачення. Адже відомо, що підписка в офіційного провайдера коштує не дешево. Вибравши ресивер, приходить фахівець і налаштовує обладнання. Іноді  потрібно змінити прошивку пристрою, але часто робляться тільки деякі налаштування, особливо, якщо використовується супутниковий ресивер.

З’являється доступ до десятків нових каналів.  Отже як  працює ця система і чому кінцевому користувачеві контент дістається майже безкоштовно? Власник картки, який забезпечує кардшаринг, налаштовує відповідне програмне забезпечення, а інші користувачі можуть отримувати ключі для розкодування каналів на свої пристрої.

Деякі трансляції  використовують просте кодування сигналу. Можна знайти ключі бісс або файл softcam і використовувати їх як ключі. Якщо прошивка ресивера дозволяє, можна вводити ключі з файлу softcam keys або вручну прописати сигнатури бісс. В результаті користувач дивиться телепрограми безкоштовно.

Кардшаринг може використовуватися і всередині одного будинку або квартири. Для декількох пристроїв організовується тест шаринга і використовується єдина карта, по якій і здійснюється введення ключів.

Що потрібно для роботи системи?

Перше, що знадобиться, – ресивер. У найпростішому варіанті у нього повинна бути прошивка, що дозволяє виконувати введення ключів, настройку за допомогою файлу softcam keys або ручне введення кодів бісс. Простому ресиверу знадобиться комп’ютер, який буде здійснювати доступ до сервера, що надає кардшаринг. Приставка і комп’ютер з’єднані кабелем через послідовний порт, а для з’єднання з інтернетом може використовуватися будь-який метод.

Локальна мережа. Комп’ютер підключено до мережі провайдера і отримує ключі на сервері, який здійснює кардшаринг де завгодно.

Wi-Fi-з’єднання. Точка доступу неважлива. Можна підключитися до власного роутера або здійснити отримання ключів завдяки безкоштовним точкам доступу сусідів, інтернет-кафе і так далі.

Шарінг може бути організований у межах локальної мережі – всередині одного під’їзду або в квартирі. Для отримання ключів організовується сервер і простягаються дроти до одержувачів послуги.

Мережа провайдера мобільного зв’язку. Тут уже все залежить від того, як подібне з’єднання встановлює комп’ютер.

В якості ресивера необхідний пристрій, прошивка якого вміє робити шаринг. З простих  ресивери. Вони дозволяють як налаштувати кардшаринг, так і використовувати файл softcam keys. Доступ і настройка сигнатур бісс, щоб дивитися трансляції ТВ.

Налаштування ресивера проводиться таким чином. Спочатку потрібно отримати доступ до списку серверів, натиснувши певну комбінацію клавіш. Регулює цепрошивка. Для моделі S2 HD комбінація клавіш, наприклад, виглядає як MENU-1113. У списку можна додавати свої джерела шаринга.

В пункти настройки входять:

  • Ім’я сервера для отримання ключів.
  • Ознака активності.
  • Адреса.
  • Порт.
  • Ім’я користувача і пароль.
  • Ключ сервера або DES Keys.
  • Канальний фільтр.

Ім’я символьне, довільне. Зазвичай пишуть ім’я провайдера, який декодується, наприклад – триколор. Ознака активності – це логічне значення – «викл/вкл».

Різна прошивка може дозволяти вводити адресу IP з цифровим зазначенням. У більшості пристроїв використовується остання прошивка, де можна вказати IP або URL сервера, який робить шаринг. Далі вказується номер порту доступу. Це регулює «господар» сервера, здійснює шаринг ключів. Повідомляється конкретному користувачеві.

Ім’я та пароль – це дані для авторизації на сервер. Вони повідомляються користувачеві персонально. Ключ сервера зазвичай не змінюється. Якщо здійснює шаринг користувач поміняв keys або прошивка має некоректне значення – користувачеві повідомляється нова сигнатура.

У канальному фільтрі прописуються channel keys, які служать для позначення ідентифікаторів каналів для швидкого отримання ключів декодіровки. Дуже схоже на softcam keys – йде унікальний номер каналу і ідент потрібних пакетів, які передає шаринг.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами