ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Чи вигідний бізнес з вантажоперевезень?

вантажоперевезенняДеталями процесу вантажоперевезень цікавляться багато людей. І це не тільки потенційні замовники, яким необхідно в терміновому порядку переправити товар, а й підприємці, які вирішили самостійно зайнятися даною сферою і заробити на ній чималі суми. Але чи все так райдужно, як описується в стандартних бізнес планах і чи є резон новачкам вторгатися в ринок транспортувань? Для початку варто особисто для себе визначити: чи зумієте ви стійко прийняти турботи, які неодмінно лягають на керівника навіть найменшої компанії. Зорієнтуватися в проблемах, які вас можуть наздогнати, можна за допомогою початкового планування.

Любителям вхід заборонено

Управління та відповідальність за чужі речі і за персональну техніку в принципі не можна віднести до хобі, яке багато зайнятих людей звикли заводити у вигляді запасного заробітку. Якщо ви не хочете, звичайно, створювати «колектив» з 2-3 машин і фірму-одноденку за приватним викликом. Щоб хоча б схематично зрівнятися з популярними брендами і надавати дійсно якісні і потрібні послуги, варто приділяти своїй задумці багато часу і засобів. Капіталовкладення в будь-якому випадку будуть чималими і окупляться не відразу. Але якщо ви серйозно візьметеся за розкрутку і внутрішню дисципліну, то вже через 1-1,5 року міцно станете на ноги, отримаєте певний імідж в колах вантажоперевезень і бізнес почне давати прибуток.

Труднощі неминучі

Стартуючи з самого нуля, цілком очікувано, що ви не будете отримувати стільки прибутку, скільки заробляють досвідчені учасники ринку, такі як компанія «Неоліт» Neolit. На тлі відомих назв, багаторічної практики та відгуків інших організацій, ваше пусте резюме опиниться неактуальним. На даному етапі більшість ентузіастів відразу відступають, не бажаючи оскаржувати своє місце під сонцем логістики. А дарма. З азів колись починали абсолютно все, і категорична відмова свідчить тільки про те, що бізнес у сфері вантажоперевезень вас зацікавив мало і ви просто намагалися чогось домогтися від нудьги. Транспортні перевезення такої відстороненості не терплять і навряд чи дадуть бажаний результат, якщо новий гравець сам себе не проявить.

Розмах душі

Насамперед, майбутньому начальнику важливо визначитися з сегментом, на якому він буде працювати: морські шляхи, авіа або, що трапляється частіше – авто. Неодмінно обміркуйте етапи «будівництва» своєї компанії: купівлю офісу, маркетинг, винайм співробітників, придбання певного обсягу транспортних засобів, періодичні витрати під час втілення ідеї (бензин, світло, ремонт та інші деталі). Дрібниці, які на перший погляд абсолютно несуттєві, для безпосередніх організаторів проекту є незамінними сходинками до фінальної мети. Лише гідно подолавши весь той шлях, призначений починаючому керуючому вантажоперевезень, можна сподівається на успішне продовження розпочатої справи.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами