ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як оцінити старі монети?

монетиВсі речі, які нас оточують мають певну цінність. Так само це стосується і старих монет , які можливо є у Вас в колекції. У той час як нумізматичні магазини і торговці монет з дорогоцінних металів знають вартість старої монети, Ви, можливо, і поняття про це не маєте.

Тому Ви повинні отримати деякий досвід у виявленні, яка стара вартість монети і її ціна. Ця інформація дозволить Вам мати загальне уявлення про те, скільки Ви можете отримати, продавши стару монету, яка знаходиться в хорошому стані. Ви повинні прочитати книги та статті, які розкажуть Вам, як Ви можете оцінити стару монету. Ви можете відвідати виставки або ярмарки і побачити, як експерти з монет оглядають монету перш, ніж роблять будь-які пропозиції про її ціну. У старої монети повинна бути ясно видно країна походження, дата випуску монетного двору, в той час як знос повинен бути ледь видимим.

Це розпізнавальні знаки, які шукають експерти по монеті. Коли вони їх знаходять, і оцінивши як стара монета виглядає, експерти в змозі призначити вартість для старої монети. З різних книг і статей, Ви можете вивчити ці розпізнавальні знаки, які дозволять Вам дати приблизну оцінку Вашої монети. Як тільки Ви переконаєтеся в своїх міркуваннях, попросіть фахівців розповісти і показати всі фактори, що впливають на оцінку монети. Найкраща річ, яку Ви можете зробити – це відвідати Ваш місцевий антикварний або нумізматичний магазин. Якщо у них є хороші і надійні експерти з оцінки монет, Ви повинні мати реальне уявлення про її ціну. Знання вартості дозволить Вам вирішити, що Ви будете робити з Вашою старою монетою.

Іншими словами, знаючи вартість старої монети, Ви можете тримати її у своїй колекції і почати полювати за більш старими монетами, або просто продати її. Звичайно, є також велика ймовірність, що, якщо Ви тримаєте свою стару монету в колекції досить довго, цінність її за ці роки буде поступово підвищуватися.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами