ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як заробити гроші в інтернеті без початкового капіталу?

«Як заробити гроші в інтернеті швидко?» – Подібна фраза часто набирається в пошуковику. Постараємося відповісти на це питання. Як же легко заробити гроші в інтернеті?

статьяЯкщо ви не знаєте, як легко заробити гроші в інтернеті, почніть з вивчення теорії. Існує кілька варіантів вирішення питання. Залежно від того, як ви будете брати участь у процесі, заробіток може бути з вкладенням капіталу або без такого. Початківці найчастіше вдаються до другого варіанту. Відразу ризикувати мало хто здатний. Після чого деякі з них, маючи на руках стартову суму, наважуються на використання її для вкладення з розрахунком отримати ще більший прибуток.

Як заробити гроші в інтернеті без початкового капіталу?

Цим питанням цікавляться ті, хто тільки збирається робити перші кроки в цьому напрямку. Тому найчастіше йдеться про можливість отримати прибуток, не вкладаючи грошей. З найбільш легких способів подібного заробітку – це серфінг. На сайтах подібних WMzona.com або WMmail.ru виставляють прості завдання, виконавши які користувач отримує оплату. Заробіток невеликий, але при достатній старанності на оплату деяких рахунків вистачить. Деякі стверджують, що в місяць мають до 100 $. Щоб переконатися в реальності цього, потрібно спробувати самому. Зазвичай ті, хто починає з таких завдань, згодом використовують зароблене як стартовий капітал або переходять до більш оплачуваної роботи.

Платні опитування – ще одна можливість, як заробити гроші в інтернеті без початкового капіталу. Для цього потрібно зареєструватися на одному з сайтів. Процес займає деякий час. Після чого вам будуть надаватися опитування, відповівши на які ви реально заробляєте. Зареєструвавшись на декількох сайтах, можна мати стабільний, хоч і невеликий, заробіток.

Як заробити гроші в інтернеті творчим людям без початкового капіталу

Заробити завдяки інтернету, не вкладаючи ніяких грошей, можна за допомогою своїх творчих здібностей. Фріланс – це найбільш поширений спосіб отримання прибутку через мережу. Знаходячи замовника, якому потрібен певний контент, ви домовляєтеся про ціну, терміни виконання завдання і способи оплати. Дійшовши згоди, виконуєте роботу і отримуєте оплату. Знаходити замовників самостійно дуже довгий процес. До того ж не всі погоджуються на передоплату. Часто зустрічаються недобросовісні люди, які, отримавши замовлення, відмовляються платити. Тому найбільш надійно вести переговори через біржу, таку як advego, etxt. Який продукт купують замовники:

 • розробка сайтів;
 • просування компаній, сайтів, послуг і товарів;
 • програмування;
 • дизайн;
 • 3D моделювання;
 • графіка;
 • рерайт, копірайт, переклади.

Як легко заробити гроші в інтернеті, маючи сайт

Пасивний заробіток передбачає максимальну завантаженість на початку проекту і мінімум участі згодом. Отримання прибутку передбачається через деякий час. Для нього необхідний стартовий капітал і навички створення сайтів. Ось тут без спеціальних знань не обійтися. Необхідно дотримуватися деяких правил:

 • остерігайтеся сумнівних рекламодавців навіть при перспективі великого заробітку. Постарайтеся не розміщувати рекламу сумнівних препаратів, азартних ігор і пов’язаних з «дорослою» тематикою;
 • забезпечте себе кількома способами доходу (монетизації) з сайту. Це може бути: контекстна реклама, розміщення клієнтських статей, продаж трафіку, файловий хостинг та ін.

А тепер те, що приносить прибуток:

 • файлообмінники. Немає необхідності завантажувати файли великого розміру на свій сайт. Додайте його на безкоштовний файлообмінник (turbobit depositifiles), а на сайті тільки посилання на нього. За те, що людина, перейшовши за цим посиланням, скачав даний файл, ви отримаєте оплату;
 • реклама. Дохід від цього виду заробітку в чому залежить від тематики сайту, від кількості відвідувачів;
 • продаж статей. Розмір такого заробітку залежить від показників PR та ТІЦ;
 • партнерська програма. Вибір даного виду прибутку досить різноманітний і перспективний;
 • продаж посилань. Розміщуючи посилання на своєму сайті, ви заробляєте. Біржі в допомогу: linkfeed, mainlink, sape.

Незалежно від того робота в інтернеті – це додатковий заробіток чи основний, важливо робити все якісно і відповідально. Кожне ваше діло – це плюс чи мінус для репутації. Від неї залежить, скільки коштують ваші послуги. Звістка про недобросовісних виконавців поширюється швидко. Тому дорожите репутацією і тоді самі зможете давати поради, як легко заробити гроші в інтернеті.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами