ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як відкрити магазин з продажу сумок?

сумкиЯкщо ви колись замислювалися відкрити магазин з продажу сумок, то цей матеріал саме для Вас.

Якщо ви хочете, щоб покупці при відвідуванні думки: «купити сумку», вибирали саме ваш магазин в місті, радимо вам уважно прочитати дану статтю.

Ми опишемо детально як покроково відкрити магазин сумок в своєму місті.

У першу чергу необхідно визначитися в сфері діяльності. Можливо, у вас є цілі, але головне – це інтуїція. У більшості людей нашої планети вона є, але не всі вміють її правильно використовувати. Інтуїція вам допоможе в прийнятті правильного рішення. Після цього досягайте вашу мету.

Сумка – це не лише модний жіночий аксесуар і предмет обожнювання. На сумках можна побудувати непоганий і прибутковий бізнес. Як? Відкрити магазин сумок в своєму місті. Прикладом такого магазину є інтернет-магазин “It-Bags” у якому ви можете придбати сумки Альба Собони.

Зараз більш докладно зупинимося на відкритті магазину.

Перед відкриттям підготуйте стартовий капітал. Більш зручний, але рідко зустрічається джерело капіталу, – власні накопичення. Це найбільш реально, в тому випадку, коли для відкриття магазину потрібна мала початкова сума. Ще можна продати наявну власність. Якщо ці варіанти вам не підійшли, то можна взяти банківський кредит.

Крок №1: «Оформити документацію»

В оформленні документації труднощів немає, як правило. Треба визначити якою формою буде ваш бізнес: приватним підприємцем, фізичною особою, приватним підприємством, товариством з обмеженою відповідальністю. Назва магазину сумок може не збігатися з назвою юридичної особи, яка буде власником даного бізнесу.

Після того, як вибрали форму, необхідно зареєструвати юридичну особу або суб’єкт підприємницької діяльності і поставити його на облік як платника єдиного соціального внеску та податку, і відкрити рахунки в банку, зареєструвати в органах статистики, виготовити печатку. Вигідним варіантом буде зареєструватися як платник єдиного податку. Після того, як прийняли податковий кодекс стало зручніше використовувати систему єдиного податку через збільшення допустимого рівня та скасування додаткових платежів за найманих співробітників доходу для тих, хто використовує єдиний податок.

Крок №2: «Вибрати приміщення»

Дуже важливо вибрати правильне місце. Головна вимога – воно має бути найбільш прохідним і на видному місці. Чудовий варіант – орендувати торгову точку в торговому центрі. Вартість оренди залежить від місця розташування торгового комплексу і від його престижності.

Ви можете продумати оформлення магазину. Можна зробити це самому, а можна найняти дизайнера. Дизайнер допоможе магазину сумок знайти той вид, який буде залучати більше покупців.

Відділ краще відкривати серед схожих відділів. Переконайтеся, що ніхто не торгує вашим асортиментом, в такому випадку буде конкуренція.

На початковому етапі краще не відкривати магазин в окремій будівлі, так як з’являться додаткові витрати, такі як ремонт і безпека

Крок №3: «Легалізувати»

Необхідно отримати:

 • висновки органів пожежної служби;
 • висновок СЕС;
 • дозвіл на розміщення об’єкта торгівлі;
 • торговий патент;

Необхідно також:

 • погодити режим роботи магазину з органом місцевого самоврядування;
 • зареєструвати касовий апарат;
 • розмістити в магазині куточок покупця;
 • укласти договори на вивезення сміття, дезінфекцію та дератизацію.

Найкраще це робити перед відкриттям магазину. Так як поки йтиме ремонт залу, закупівля товару та інші дії з підготовки – немає потреби в легалізації, необхідні тільки висновки органів пожежної служби. У випадку якщо ви орендуєте приміщення в торговому центрі, то за отримання документів від СЕС та пожежників відповідає орендодавець.

Крок №4: «Вибрати постачальника сумок»

Під час планування асортименту та закупівлі сумок необхідно враховувати ціни, попит, кольори та інші фактори, які дозволяють прискорити реалізацію сумок і зменшити залишки того, що не продали. Цю інформацію легко можна знайти в спеціалізованих виданнях, інтернеті, на виставках і т. д. На закупівлю товару знадобиться від 50 до 160 тисяч грн. в залежності від ваших амбіцій і планів.

Якщо ж ви хочете почати торгівлю сумками, але коштів недостатньо, то в цьому випадку ви можете використовувати спільні покупки і стартувати з обмеженим бюджетом.

Як організувати спільні покупки

Є вигідний спосіб закупівлі товару – спільна покупка. Вона вигідна тим, що ви можете заощадити і, як організатор, можете отримати відсоток від замовлення. Приклад того, як організувати спільну покупку:

Організатору необхідно відкрити закупівлю, вказати умови даної закупівлі, прайс-лист. Товар вибирає клієнт з каталогу, який створив організатор, або з сайту фірми-постачальника. Завдяки закупівлі партії товару ціни, які пропонує постачальник, можуть виявитися нижче роздрібних цін на той самий товар у магазині.

Учасники закупівлі (покупці) роблять замовлення.

Коли набір замовлень зібрав достатню суму для викупу товару у постачальника, організатор повинен оголосити стоп закупівлі. Організатору необхідно відправити замовлення постачальнику товару для того, щоб узгодити наявність товару на складі і чекати рахунок на оплату підтверджених товарів.

До того, як оголошений стоп закупівлі, учасники мають право видалити або поміняти свої замовлення, після стопа цього зробити не можна.

Після того як отриманий рахунок від постачальника організатор повинен оголосити варіанти збору грошей і час, коли цей збір відбудеться. Місце для збору готівки призначається рідко, найчастіше розраховуються безготівковим розрахунком.

Після того як зібрали гроші від учасників закупівлі організатору необхідно сплатити рахунок від постачальника, отримати товар, відсортувати для роздачі покупцям і, при необхідності, зробити перерахунок з учасниками спільної покупки.

Після того як товар відсортований, організатор для учасників оголошує місце роздачі і видачі замовлень.

Висновки

Магазин сумок є досить привабливим бізнесом, так як:

 • він швидко окупається;
 • початкові вкладення відносно невисокі;
 • великий попит.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами