ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Де купити валюту за вигідним курсом?

купити-доларНа сьогоднішній день купити валюту  долар США або Євро у банку за вигідним курсом проблематично. Так, наприклад, якщо в Приватбанку 22.01.2015 року курс продажу валюти, долара США, був 16.53 грн за долар, і у всіх відділеннях відсутня готівка долара, в тому числі і на замовлення, тоді як на ринку у «міняйл» курс продажу долара, досягав 20.5 – 21 грн. за долар.

Як же купити долар за вигідним курсом 16.53, або за іншим курсом банку, який під час ажіотажу завжди був нижчим за курс міняйл «чорного» ринку, заощадивши 4-5 грн за долар?

Відповідь, взагалі-то, є. Існує дві легальні схеми, розглянемо їх. Для цього вам потрібен доступ в приват24. Конвертуємо валюту гривню в долар США або Євро.

Це можемо зробити двома способами:

Спосіб №1. Необхідно щоб у вас була відкрита валютна інтернет-карта для оплати в інтернеті, наприклад, доларова. Відкриваєте її в банку. У цьому випадку, поповнюєте свою карту (гривневу), заходите в розділ – Всі послуги – Переказ між Вашими рахунками – з карти (гривнева) – на карту (валютна) – сума у валюті картки одержувача (долар чи євро). Вуаля і ви купили валюту в банку за вигідним курсом. На сьогоднішній день існує обмеження в купівлі валюти в 100 доларів на день.

Спосіб №2. Якщо у вас немає валютної карти, курс гривні катастрофічно падає, а ви на курорті і не можете відкрити валютну карту, щоб зробити 1-й варіант. Не хвилюйтеся. І тут є вихід. Просто відкрийте валютний депозит через Приват24. Заходьте в розділ Депозити – Відкрити депозит – (вибираєте стандартний депозит на 3 місяці). Депозит відкривається у валюті, яку ви конвертуєте з гривні за вигідним курсом. Далі по закінченню депозиту вам уже долар за вигідним курсом переводять на валютну карту, яку Вам автоматично відкриють безкоштовно.

Ще один важливий момент. У такі важкі часи з валютою, вам можуть її не продати в банку, і тут нічого не зробиш. Однак, що стосується валютних депозитів (поточний рахунок), який знаходитися на вашій картці / рахунку, то банк зобов’язаний за вашою заявкою його видати, нехай навіть і частинами. Таким чином у продажу долара немає, а на видачу депозиту або за валютною картою він є.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами