ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кредит готівкою без довідки про доходи

банки-кредитНа перший погляд для недосвідченого клієнта банківського закладу, величезна безліч банківських кредитних програм просто вражає уяву. Насправді їх не настільки багато, щоб розгубитися і не зуміти вибрати підходящий для себе кредит. Всі вони мають класифікацію за умови надання позики, термінів кредитування, спрямованості, і деяких інших специфічних параметрів.

Окремими категоріями у цій класифікації виступають кредити з середньою сумою кредитування, наприклад, – кредит готівкою 30000. До другої категорії відносяться позики саме в готівкових коштах. Про ці форми кредитування і поговоримо в цій статті.

Середні суми позик дуже зручні для вирішення побутових проблем, придбання побутової техніки, і навіть для покупки автомобіля. Відносно умов, то навряд чи вийде отримати такий кредит готівкою. Україна зараз чітко регламентує дії банків, а ті, з свою чергу, не хочуть ризикувати після показового краху в 2008 році. Але за наявності документів здатних свідчити про спроможність клієнта в матеріальному плані, і стабільності його доходу, можна навіть використовувати таку категорію кредитів для здобуття іпотеки та внесення початкового внеску.

Більш обширна друга категорія, в якій надаються позики готівкою. Видача грошей на руки відбувається не тільки в касі банку. Частіше в банках, де взяти кредит без довідки про доходи доступно, пропонують оформлення банківської кредитки. Нею можна скористатися в банкоматі і отримати готівку в необхідній сумі. Самі такі кредити менш доступні ніж цільові і до того ж за деякими з них банки передбачають більш високі ставки. Це викликано відтоком готівки з рахунків банку і більше підвищеними ризиками. Тому для позичальників поки ще залишається проблемою як взяти кредит наличными в Украине без довідки про доходи.

Тим не менш, це цілком можливо. Як один з варіантів, особливо якщо гроші треба терміново, можна використовувати отримання позики з наданням застави. Банк ця обставина зайвий раз переконає в спроможності позичальника. І крім того, у нього з’явиться впевненість у повному погашенні боргу. Крім того, взяти кредит без довідки про доходи в Україні можна і з поручительством третіх осіб. Третій варіант теж має місце – коли ніхто не доручається і застава не вноситься. Однак у такому випадку позичальник обмежується в сумі і в строки погашення. До того ж маючи на увазі ризики для себе, банк, швидше за все, постарається компенсувати свої переживання підвищеною відсотковою ставкою.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами