ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Просування сайту з допомогою статей

просування сайтуОчевидно, ви вже знаєте, що таке просування сайту. Просування сайтів – це збільшення показників ресурсу, а також його рангу і трафіку. Показники сайту збільшують шляхом посилальної маси, а також різними іншими способами seo-оптимізації. Існує безліч вірусних маркетингів, а також способів залучення відвідувачів на свій сайт.

У цій статті розглядається метод  просування інтернет-ресурсу, а також збільшення трафіку за допомогою статейного маркетингу. Ні для кого не секрет, що публікація статей приносить досить великий трафік. Природно, щоб домогтися такого успіху, текст повинен бути цікавим і досить якісним. Ви повинні писати лише ту статтю, яка несе користь відвідувачеві. Статейний маркетинг передбачає в собі, перш за все, написання унікальної статті, яка несе в собі практичну користь. Звичайно, що приступати до статейного маркетингу лише потрібно після того, як здійснена регистрация сайта в Гугл Мапс, внутрішня оптимізація сайту, прописані ключові слова.

Тобто в статті ви повинні вставити своє посилання на свій же ресурс. Зараз я розповім вам, навіщо це робити і як це зробити. Ви повинні виділити у своєму тексті ключову фразу і поставити тут посилання на ваш же ресурс. А тепер уявіть, що ваша стаття вийшла в топ пошукових систем. Знайдуться такі блогери, які обов’язково скопіюють такий якісний контент собі на сайт. Але там знаходиться посилання на ваш сайт, яке безпосередньо пов’язане з текстом і смислом поста. Тепер ті, хто буде читати вашу статтю на іншому ресурсі, перейдуть до вас на сайт і стануть вашими відвідувачами. Ось вам і додатковий трафік.

Тому просування сайту статтями є необхідною і невід’ємною частиною механізму всесвітньої павутини, яка поширює ваші статті у всілякі місця і ресурси. Природно, зробити це досить просто. Зробіть все, як описано вище. Або, якщо не хочете чекати, по темі вашої статті знайдіть в Інтернеті схожі інтернет-ресурси і запропонуйте розмістити їм свою статтю з посиланням на ваш ресурс. Звичайно, майже всі сайти зацікавлені в унікальному і якісному контенті.

Не потрібно створювати багато статей. Напишіть одну дуже хорошу, якісну статтю і запропонуйте її іншому ресурсу. Вони із задоволенням приймуть таку пропозицію. Таким чином, ваша стаття принесе користь обом сторонам. Ви, у свою чергу, отримаєте непоганий трафік. Так ви збільшуєте кількість посилань, а також свій авторитет. Ви пишіть одну або дві статті, а вони розмножуються, і ви отримуєте безліч джерел, які посилаються на вас. Рекомендую ознайомитися як правильно писати оптимізовані тексти.

Другий спосіб – це публікація ваших постів в різних каталогах статей. Тут все досить просто, тим більше, що вам не потрібно ні з ким домовлятися безпосередньо. Ви просто реєструєтеся за потрібною вам темою і вставляєте статтю. Такі каталоги ви можете знайти в пошуковій системі Yandex. Далі вам просто потрібно знайти підходящі вам теми і далі слідувати інструкції.

Знову ж таки, як ви бачите, ці каталоги мають дуже великі показники, і посилання буде дуже багато означати. Ці показники враховуються пошуковими системами , відповідно ваш сайт буде злітати в їх топах. Такі посилання будуть природними, а не штучними, і будуть надавати непоганий авторитет.

Чим вищі показники ресурсу, тим більшу вагу має посилання. Обов’язково користуйтеся даними способами, тому що з однієї статті ви можете отримати величезну кількість посилань на свій ресурс.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами