ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: послуга з вивезення сміття з квартири

сміттяЯкщо, піднімаючись по сходах будинку, в якому живете, ви відчуваєте неприємний запах, то вже напевно точно знаєте причину його появи – в під’їзді знову засмітився сміттєпровід. Незрозуміло, яким чином раніше проектувалися дома, але для нормального проживання в них необхідно бути щонайменше екстремалом. Ну а як ще можна пояснити численні незручності, з якими ми змушені миритися? Сміттєпровід – одне з них.

Сьогодні більшість людей для виносу сміття користуються одноразовими мішками. Це дуже зручно і практично, крім того, позбавляє від неприємної необхідності постійно мити відро для сміття. Цей обов’язок, як не дивно, завжди випадав на долю берегині домашнього вогнища, яка і швець, і жнець, і на дуді грець. Коли доходить до справи, домочадців наче вітром зносить, вони розбігаються у справах, а жінка в черговий раз розуміє, що всі неприємні обов’язки знову лягають на її тендітні плечі. Спасибі мішкам для сміття – сьогодні хоча б одним головним болем у господинь стало менше.

Природно, що кожна сім’я чимось користується і щось їсть. Обгортки та упаковки від побутової хімії та продуктів займають дуже багато місця, тому часто буває і так, що сміття доводиться виносити не по одному разу за день. Від такої кількості сміття з усього під’їзду сміттєпроводи засмічуються. А ще в багатьох будинках кришка бачка цього самого сміттєпроводу настільки мала, що в неї не влазить навіть невеликий мішок. Але найсмішніше – це мішки, що застрягли в трубі сміттєпроводу, тоді через день він засмічується настільки, що проштовхнути сміття в нього можна тільки за допомогою палиці.

До речі, у багатьох будинках такі палиці завбачливо ставлять поруч із сміттєпроводом. Встиг викинути своє сміття і ще засмітити сміттєпровід. Але для вас він приготував довгу жердину, щоб ви теж змогли позбутися порожніх пляшок і упаковок з-під їжі. Ось і починаєте ви працювати за весь під’їзд сміттярем, штовхаєте палицею сміття, проклинаєте тих, хто придумав такі вузькі сміттєпроводи і сподіваєтеся на те, що ваші зусилля не марні і мішок все-таки влізе.

У будь-якому випадку ви зможете втішити себе тим, що сьогодні в такій ситуації опинилися ви, а завтра виявиться ваш сусід. Питається тільки – невже так складно взяти пакет і винести його на смітник? Зробити це, дійсно, буває непросто. Тому що сміттєпроводи ставлять тільки в багатоповерхових будинках, а йти ввечері заради пакету зі сміттям на смітник якось не дуже хочеться, а крім того, в багатьох будинках часто ламаються ліфти.

Скільки не викликай працівників ЖЕКу, все одно нічого не відбувається, як кажуть, результату нуль і ефекту ніякого. Не працюють ні ліфти, ні сміттєпровід, ні багато чого іншого, що повинно працювати. Крім того, багато дворів за розпорядженнями чиновників вже позбавлені такого пережитку минулого, як смітник. Мабуть, щоб не засмічувати і не отруювати навколишнє середовище зайвим сміттям і поганим запахом, наші чиновники знову вирішили діяти радикально – просто відмовитися від смітників.

Але щоб сміття не накопичувався, необхідно, щоб служби з очищення сміттєвих баків працювали бездоганно, а цього в нашій країні не спостерігається. І сміття не вивозиться, і сміттєпроводи нечисті. В таких умовах незмінним попитом користуватиметься послуга за індивідуальним збиранням та вивезенням сміття з кожної квартири.

За певну плату – дуже непогану, якщо врахувати, що збирати будуть всім під’їздом, можна вивозити сміття не тільки ввечері, але і вранці. Крім того, вам зовсім не обов’язково чекати, поки мешканці квартири відкриють двері і віддадуть сміття. Достатньо всього лише забирати мішки, що стоять біля вхідних дверей. Ця послуга виявиться безцінною для тих, хто вирішив зайнятися ремонтом і прекрасно знає, скільки доводиться виносити будівельного сміття та відходів. Щоб організувати кілька робочих бригад, необхідно знайти відповідальних і пунктуальних людей, які будуть якісно і швидко виконувати доручену роботу. Це допоможе значно швидше сформувати коло клієнтів.

Если вас интересуют низкие цены на вывоз мусора из СЗАО, то обращайтесь в компанию “Авто Альянс”.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами