ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея: Як відкрити інтернет-магазин з продажу одягу?

інтернет-магазин одягуСтворення інтернет-магазину для реалізації чоловічого, жіночого та дитячого одягу вважається досить перспективним і рентабельним бізнесом. Пов’язана така перспектива подібного роду діяльності з тим фактом, що щорічно все більше людей вдається до послуг віртуальних магазинів, купляючи в них необхідні речі.

Численні інтернет-магазини мають величезну популярність, завдяки безлічі переваг, які вони надають своїм клієнтам. Здійснювати покупки можна сидячи вдома, відпадає необхідність ходити по величезних торгових центрах у пошуках конкретного товару, причому асортимент в інтернет-магазині набагато більший, ніж у звичайних магазинах, не кажучи вже і про ціну, яка суттєво занижена.

Інтернет-магазин з продажу одягу

Таким чином, виходячи з такої популярності даного напрямку виникає перспективна бізнес-ідея пов’язана з відкриттям інтернет-магазину з продажу одягу. Подібний вид заробітку є досить зручним і прибутковим.

Адже відсутня необхідність в оренді приміщення, найму великої кількості співробітників та інших плат, які властиві аналогічним, реальним магазинам.

Щоб організувати реальний магазин, що торгує одягом, вам буде потрібно вкласти в таке підприємництво, як мінімум тридцять тисяч доларів. Крім того, лише за одну оренду в людному місці доведеться віддати близько двох тисяч доларів, при цьому площа повинна бути більше 50 квадратів.

Таким чином, відштовхуючись з даних витрат, необхідних на проведення ремонтних робіт, оплату оренди, придбання товару, зарплату співробітникам, можна вивести логічний висновок, що відкриття магазину в жвавому районі потребуватиме не менше 30-50 тисяч доларів.

Правда, в ці витрати включена і реклама магазину, витрати на пошук персоналу та інші побутові потреби. Крім цього, потрібне приміщення для зберігання майна, що призведе до додаткових витрат.

У випадку з інтернет-магазином все набагато легше і дешевше. Для реалізації ідеї по відкриттю розглянутого магазина досить розташовувати фінансовими коштами не більше десяти тисяч доларів. Велика частина цих коштів піде на покупку самого товару та розкрутку інтернет-магазину.

Так, наприклад, женская одежда на таобао коштує дешевше ніж у звичайних магазинах. Тут можна придбати будь-який одяг за доступними цінами.

Перш за все потрібно створити якісний сайт, який повинен бути зручним і зрозумілим для користувачів. Створити хороший ресурс здатний далеко не кожен, але це не велика проблема, тому що існує чимало компаній, спеціалізація яких полягає в створенні сайтів будь-якої складності, їм ви можете довірити ідею свого ресурсу, таким чином, за короткий термін і певну плату ви отримаєте відмінний сайт.

Наступним етапом стане визначення з видом, якістю і ціною наданих вами товарів, сьогодні багато компаній за допомогою все того ж інтернету пропонують оптові поставки одягу за відносно низькими цінами, продати які з вигодою для себе не складе складності.

Потім слід не менш важливий і заключний етап, а саме просування та реклама свого інтернет-магазину з виведенням його на перші місця пошукових систем. Зробити це можна за допомогою спеціальних компаній, які займуться просуванням сайту за певну винагороду. Крім цього, рекламувати магазин можна за допомогою інших ресурсів, на яких можна розмістити інформацію про свій інтернет-магазині.

Який прибуток може принести інтернет- магазин?

Грамотно просунутий і широко відомий сайт, який займається продажем брендових речей здатний приносити до десяти тисяч доларів, а можливо, і більше протягом місяця. Однак слід усвідомити, що подібних результатів можна досягти, лише якщо створити по-справжньому зручний і якісний інтернет-магазин. Домогтися такого результату буде непросто, доведеться докласти чимало зусиль і фінансових коштів.

Що стосується націнок, то відштовхуватися тут слід від кількох важливих факторів – ціна постачальника, способи просування товару, а також асортимент. Дані основоположні фактори дозволяють встановити конкретну націнку.

Таким чином, незважаючи на досить високий рівень конкуренції в інтернеті, одяг завжди буде користуватися гарним попитом, тому на якісному товарі можна робити пристойні націнки.

З перерахованого вище випливає, що прибуток від такого роду діяльності при грамотній організації буде вельми відчутним.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами