ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Виробництво ортопедичних матраців

матрац

Виробництво ортопедичних матраців ділиться на кілька етапів. На першому збирається пружиниста підстава для матраца. Для цього застосовується високовуглецева міцна сталь особливого плетіння. Для того, щоб матрац був ортопедичним, пружини з його заснування повинні бути незалежні один від одного. Спеціальні комп’ютерні програми визначають місце розташування кожної пружини.

На другому етапі виробництва ортопедичних матраців вибирається наповнювач. Існують штучні і натуральні наповнювачі для матраців. В якості натуральних наповнювачів можна використовувати кінський волос, натуральний латекс, кокосові волокна або повсть.

Потім у виробництві ортопедичних матраців настає черга покриття, чохлів і наматрасників. Хто мав справу з шиттям, може уявити величину викрійки для цієї частини матраців.

В якості тканини для покриття використовується така, яка здатна витримати велике навантаження. Саме тканина для покриття матраців на сьогоднішній день є наріжним каменем такого виробництва. Розробка тканини для покриття матраців перетворилася на справжню гонку озброєнь. Деякі компанії застосовують тканини власного виробництва, до складу яких входять волокна бамбука, морські водорості або інші рідкісні компоненти. Також, більшість провідних компаній з виробництва ортопедичних матраців покривають свою продукцію спеціальним складом. Це може бути мікромасажна, тефлонове, антіалліргеное або вологостійке покриття.

За оцінкою деяких аналітиків, ринок ортопедичних матраців в нашій країні набрав великий оборот. Його зростання продовжиться ще кілька років. Попит на ортопедичну продукцію в Україні схожий з цим показником у США. Вся справа в тому, що якщо сьогодні відкрити своє виробництво ортопедичних матраців, то через деякий час можна міцно зайняти свою частину ніші і побудувати на цьому прибутковий бізнес.

Як не дивно, але саме ортопедичні матраци середнього і преміум-класу користуються в нашій країні великою популярністю. Таку продукцію купують заможні люди, тому потрібно розраховувати на них.

Кілька років тому наш ринок заполонили матраци закордонного виробництва. Вони вигравали в якості, але їх ціна була занадто дорога для жителів україни. Сьогодні, ортопедичні матраци вітчизняного виробництва не поступаються за якістю імпортним. Вони виробляються з комплектуючих і на обладнанні західних виробників, тому їх якість залишається на висоті. Ручне виробництво пішло на спочинок, хоча деякі компанії продовжують шити матраци вручну. Але в їх випадку, ручна робота виправдана високою якістю продукції.

В більшості своїй, ортопедичні матраци виготовляють на конвеєрному виробництві. Воно передбачає відповідне обладнання та виробничі площі.

Для свого виробництва матраців в штат компанії повинен входити фахівець в області ортопедії. Крім того, необхідна людина, що відслідковує нові тенденції в цьому бізнесі. При виробництві ортопедичних матраців потрібно завжди тримати руку на пульсі.

Сьогодні обладнання для виготовлення матраців можна купити як таке, яке було у вжитку, так і нове. З дешевих моделей себе добре зарекомендували китайські лінії. Більш дорогі аналоги італійського та іспанського виробництва, за запевненням виробників, прослужать без капремонту набагато довше.

Перш ніж почати виготовляти ортопедичні матраци потрібно прорахувати ринок збуту. Хороше рішення це виготовлення матраців на замовлення. Але його можна здійснити тільки при вже працюючих каналах збуту. Інакше ваші виробничі потужності можуть простоювати невизначений період часу.

Як я вже сказав вище, виробництво ортопедичних матраців це не до кінця заповнена ніша на укрваїнському ринку. Якщо почати зараз, то через деякий час можна буде досягти успіху!

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами