ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кредит під заставу нерухомості

кредит під заставу нерухомостіВеличезну популярність останнім часом набуло отримання кредиту за умови застави нерухомості. Цей вид кредитування вигідний як кредиторам, так і позичальникам. Перші в якості застави отримують швидко і легко ліквідну нерухомість, істотні гарантії повернення наданих грошей і рентабельно розміщують свої ресурси. Для того, щоб отримати кредит під  заставу нерухомості перейдіть  на сайт luxgroups.ua ломбарда “Деньги №1”, який пропонує хороші умови кредитування.

Існуюча в сучасних умовах конкуренція в цій сфері між банками та іншими кредиторами йде на користь позичальників, які мають можливість підібрати для себе найбільш оптимальні умови кредитування щодо терміну повернення кредиту, процентної ставки, надання довідки про доходи, початкового внеску та інших нюансів. Іноді банки надають кредити, не обмежуючи мету їх використання або з мінімальним початковим внеском.

Позичальників при такому виді кредитування приваблює також і те, що в якості застави вони можуть запропонувати практично будь-яку власну нерухомість. Виняток становить нерухомість, що знаходиться в аварійному стані, в будинках під знос, з неоформленими законним чином переплануваннями і у випадку якщо в ній зареєстрована неповнолітня дитина або приватизація житла проведена з утиском прав неповнолітніх. Не варто позичальникам забувати і той факт, що для отримання кредиту необхідно обов’язково провести експертну оцінку нерухомості, сума якої визначить розмір наданих коштів. Сьогодні банки пропонують кредити в розмірі від 50 до 80% від вартості нерухомості. Але варто врахувати, що сума наданих позичальникам коштів у банках, які не потребують надання документа про доходи, мінімальна. Термін кредитування – важливий момент для багатьох позичальників, він може коливатися і максимально становитиме 30 років, хоча найчастіше становить від 5 до 10 років, оскільки саме для цього періоду діють найбільш вигідні відсоткові ставки.

Для отримання даного виду кредиту від позичальників, насамперед, потрібно акт експертної оцінки нерухомості, на підставі якого банк визначить максимально можливу суму кредиту. Крім того необхідно буде також надати документи, що підтверджують право власності на об’єкт, страхування його від загибелі і збитків внаслідок стихійного лиха, вибуху, пожежі і дій третіх осіб, а також страхування працездатності та життя позичальникаПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами