ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Переваги електронного ж/д квитка

онлайн-квиткиТреба швидко купити квиток на поїзд?

Якщо одна думка про майбутню поїздку до кас по квитки викликає оскому, значить, пора знайомитися з новим способом покупки ж/д квитків – через Інтернет.

Всім, хто користується інтернет-магазинами, переваги замовлення через Інтернет очевидні – не потрібно влаштовувати багатогодинні походи по магазинах, мотатися з одного кінця міста в інший і стояти в чергах.

У глобальній мережі всього лише кількома кліками мишки можна дізнатися будь-які характеристики бажаного товару, розглянути його з усіх боків, ознайомитися з відгуками і порівняти ціни від різних постачальників. І це займе у вас не більше кількох хвилин, тоді як на забіг по декількох торгових центрах йде не менше кількох годин.

Той же принцип економії часу діє і при бронирование жд билетов онлайн. Ви можете переглядати дані про будь-які рейсі і ціни квитків на поїзд, перебуваючи на роботі, вдома або в кафе, при цьому вам не доведеться перебудовувати свої плани або відпрошуватися з роботи, щоб потрапити до кас.

Замовити квиток на поїзд онлайн дуже просто – виберіть потрібний рейс, місце у вагоні, час відбуття та прибуття, вкажіть кількість пасажирів, впишіть в електронний бланк замовлення їхні імена і просто підтвердіть покупку!

Як користуватися електронним квитком на поїзд? Ще простіше! Ви можете його роздрукувати, зберегти QR-код квитка на телефоні або записати 16-/14-значний номер, і перед поїздкою продиктувати його касиру на залізничному вокзалі, щоб отримати заброньований квиток за цим номером. До речі, електронні ж/д квитки вже діють в Україні на багатьох напрямках, тому звертатися до кас для отримання квитка за номером потрібно лише для деяких рейсів.

Електронні квитки замість квитків з відкладеним друком повністю реалізовані для поїздів на напрямках: Київ, Маріуполь, Ужгород, Львів, Харків, Сімферополь, Севастополь, Харків, Херсон, Трускавець, Запоріжжя та інших.

Замовляти квитки на потяги Укрзалізниці можна за 45 діб до поїздки, а оплатити заброньований квиток ви зможете в будь-який зручний час через форму оплати в касі або через банківські термінали.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами