ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати митного брокера?

митний брокерБізнес багатьох компаній в Україні пов’язаний з переміщенням певних товарів через митний кордон. Це може бути закупівля якогось устаткування, товарів, а також продаж їх на території країни. Якраз менеджери таких компаній прагнуть знайти фірми, в яких митне оформлення товару – було б основною діяльністю, головною послугою. Але бувають і винятки, коли хочуть заощадити і у відділі ЗЕД хтось із співробітників здійснює таке митне оформлення самостійно. У більшості випадків така економія не може бути вигідна і без професійного митного брокера просто не обійтися!

Згідно психологічним дослідженням звичайний співробітник ЗЕД відділу завжди боїться допустити помилку, зробити щось не так в документації, в особистісному спілкуванні з представниками митниці і так далі. Ось і з’являється бажання у керівництва компанії все ж знайти професіоналів у цій діяльності, що б, і в терміни вклалися і зробили все як потрібно.

На сьогоднішній день в реєстрі нашої країни є дуже багато різних компаній, які мають ліцензію для такої роботи, як митний брокер або представник. І їхня кількість постійно коливається, тому що у когось закінчується ліцензія, хтось новий заходить на ринок, хтось виходить і так далі.

Так що, як Ви вже зрозуміли, найважливіший атрибут – це ліцензія і, це перше, що Ви повинні перевірити, роблячи вибір. Ще поцікавтеся установчою документацією та історією фірми, дізнайтеся інформацію про склад засновників та про самого генерального директора. Бувають випадки, що у глави фірми, який числиться там по документах, насправді нічого немає, так що якщо раптом щось станеться, то судитися буде ні з ким.

Дізнайтеся про наявність філій в інших містах і митницях. Чим ширше охоплення у компанії – тим вона могутніша. Однак, якщо, все ж вантажі Ви отримуєте досить рідко, то в принципі і не велика брокерська компанія Вас теж влаштує. Ви також можете дізнатися про клієнтів компанії, почути відгуки від них, адже репутація дуже важлива.

І як висновок все ж радимо Вам ідеальний варіант – звернутися в компанію, яка надає комплексну послугу логістичного ланцюжка з ліцензією таможенного брокера от компании VBS. Тільки вони зможуть надати весь комплекс необхідних послуг, пов’язаних з доставкою та митним оформленням з найменшими витратами і при цьому вкладуться у визначені терміни.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами