ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як відкрити магазин натуральної косметики

натуральна-косметикаПостійне погіршення екологічної ситуації в світі, використання все більшої кількості різноманітної хімії в промисловості змушує замислитися над питаннями виробництва натуральних продуктів. Люди по всій земній кулі страждають від алергії і захворювань, викликаних токсичними речовинами. З одного боку – це найбільша проблема людства, з іншого боку – це найбільша можливість, яка дозволяє створювати компанії, які будуть займатися виробництвом і продажем екологічно чистих продуктів харчування, косметики і так далі.

Натуральну косметику можна навчитися робити самостійно, а можна замовити, у цьому вам допоможе Интернет-магазин натуральной косметики в Киеве Агафья.

Допомогти світу позбавитися від токсинів, відновити красу природи, очистити водойми і ліси – це не тільки висока місія, але й прибутковий бізнес. Оскільки екологічний бізнес має сотні різних напрямків, постараємося зосередитися на самому маловитратному і такому, який може давати дохід вже з перших днів заняття цим бізнесом. Мова піде про натуральну косметику, на що варто звернути увагу, якщо ви вирішили відкрити свій магазин натуральної косметики.

Як відкрити свій магазин натуральної косметики і на що звернути увагу

Більшість продавців натуральної косметики роблять упор на те, що їх продукт зроблений на основі високоякісного рослинної сировини, з натуральними маслами і так далі. Дуже часто такі заяви виявляються брехнею. В косметику можуть додати соту частку відсотка якогось масла і від цього її вже називають натуральною. Люди купують, бо хочуть забезпечити себе найкращими продуктами.

У той же час багато жінок забувають, що: по-перше, натуральна косметика ніколи не буде коштувати дешево, по-друге, натуральна косметика не буде продаватися в звичайних роздрібних мережах, оскільки термін її зберігання надзвичайно маленький (близько 6 місяців, до 1 року ), по-третє, справжня натуральна косметика – це та, яка на 95% складається з натуральних рослинних компонентів. Звичайно, ні про які компоненти начебто лаурил сульфат натрію не може йти мова.

Різні мінеральні масла – також табу. Взагалі, справжня натуральна косметика – досить клопітке заняття з кількох причин.

По-перше, потрібно розробити формулу. Оскільки не можна використовувати парабени, то потрібно шукати інші консерванти у вигляді морської солі, ефірних масел, натурального оцту і так далі.

По-друге, натуральну косметику складніше продавати. Термін придатності її обмежений, компоненти можуть розшаровуватися на текстури, оскільки є натуральними інгредієнтами, віддушки використовувати не можна – значить, запах іноді може працювати не на продажу, а проти неї.

Тим не менш, багато людей готові будуть купити вашу косметику.

Зауважимо, що часто під словом “косметика” розуміють миловаріння і так далі. Миловаріння не має до натуральної косметики ніякого відношення, оскільки в миловарінні використовуються цілі лінійки різної синтетики: віддушки, консерванти, той же лаурил сульфат натрію, ароматизатори, барвники. Так що вам ще належить розробити свою формулу створення натуральної косметики. Починати бізнес можна вдома, створюючи продукцію на кухні, а потім продаючи її знайомим і друзям. Пізніше якщо все піде дуже добре можна реєструвати торговельну марку і оформляти підприємство, обзаводитися технологічним виробництвом і патентувати рецептури косметики, відкрити свій магазин натуральної косметики.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами