ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Аутсорсинг персоналу

аутсортинг персоналуЗдача в оренду персоналу – повернення до минулого чи нове слово в політиці кадрового аутсорсингу?

Здача в оренду персоналу – дивна фраза, мимоволі нагадує про оренду автомобілів, квартир та інших речей. Однак саме так перекладається термін аутсорсинг персоналу, в суті якого немає нічого настільки жахливого. Це не кабала і не кріпосне право, ні в якому разі.

Аутсорсинг / оренда персоналу – це надання можливості найму співробітників на тривалий період у вигляді послуги, а не набору окремих працівників. При цьому всі «занепокоєння» пов’язані з працевлаштуванням робітників у кадровий аутсорсинг вже включені. Управління персоналом, бухгалтерське та юридичне забезпечення – все це бере на себе компанія-аутсорсер. Зі свого боку, клієнт просто оплачує послуги аутсорсингу персоналу і отримує результат роботи. Замовити персонал в аренду ви можете у компанії ООО «Шаг вперед» на сайті www.shagv.ru.

Оренда / Аутсорсинг персоналу – переваги

Комплексне забезпечення переваг через кадрову політику – саме так можна коротко охарактеризувати аутсорсинг персоналу. Управління персоналом, атестація та навчання, юридичний і бухгалтерський супровід – оренда / аутсорсинг персоналу в кожному випадку несе для компанії-клієнта ту чи іншу вигоду: тимчасову, фінансову, виробничу.

Ви:

  • Економите час

По-перше, вам не потрібно займатися пошуком кваліфікованого персоналу, витрачати час на набір співробітників, атестацію, навчання, перевірку досвіду і надійності. Всі ці обов’язки «лягають на плечі» співробітників аутсорс-агентства. Аутсорсинг управління персоналом, що віднімає відчутний обсяг часу і сил, компанія-аутсорсер також бере на себе. Кваліфіковані менеджери та бригадири самостійно організовують робочий процес і контролюватимуть його цілодобово.

Другий момент економії часу – бухгалтерська та юридична тяганина. Замовивши надання персоналу в оренду, ви повністю звільнете ваш бухгалтерський відділ від необхідності оформлення працівників (число яких може обчислюватися десятками, а іноді й сотнями). Ви можете спокійно займатися іншими безпосередніми обов’язками.

  • Економите фінанси

При необхідності терміново розпочати роботу, погодьтеся, ви або не будете надто прискіпливо ставиться до ставки, яку запитує працівник, або виберете більш дешевого, але менш кваліфікованого спеціаліста (а це так чи інакше відіб’ється на результатах роботи і, відповідно, на вашому прибутку). Аутсорсинг / оренда кадрів дозволяє вам наймати надійних співробітників з найбільш вигідною оплатою праці. Особливо вигідні послуги аутсорсингу персоналу для компанії в ситуації, коли вам швидко треба найняти велику кількість співробітників. Навіть невелика економія на одного працівника в даному випадку призводить до великої економії в цілому.

  • Домагаєтеся більш динамічного розвитку свого бізнесу

Економія часу та фінансів завжди призводить до більш динамічному розвитку всієї компанії. Передаючи роботу на аутсорсинг, ваша організація зберігає бюджет для того, щоб вкласти його в розвиток своєї справи, а темпи і продуктивність роботи вашої компанії не знижуються ні на один день. Ви завжди готові до виконання найприбутковіших проектів!

Аутсорсинг персоналу – кадрові інновації, які дійсно приносять прибуток!

 



При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами