ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як правильно заповнити заявку на кредит готівкою?

кредит-заявкаЯкщо ви хоча б раз в житті брали кредит готівкою в банку, то вам напевно доводилося заповнювати, так звану, ЗАЯВКУ НА КРЕДИТ. Сьогодні, подібні заявки можна оформити не тільки у відділенні банку, але і через інтернет в режимі онлайн. По суті, заявка представляє собою своєрідну анкету потенційного позичальника, де він відповідає на поставлені питання і надає різну інформацію про себе. Від того, наскільки правильно і коректно буде заповнена ваша анкета, безпосередньо залежить винесене рішення банком про можливість видачі вам позикових коштів. Так як же правильно заповнити заявку на кредит готівкою?

Чим більше інформації, тим краще

Сівши заповнювати заявку на кредит, відразу ж зверніть увагу на поля, які відмічені як важливі (в більшості випадків їх виділяють «зірочками» – *). Вони є обов’язковими для заповнення, тому, ні в якому разі не залишайте дані поля порожніми. Варто вам пропустити хоча б один з виділених пунктів і ваш запит моментально відхилять. Це також стосується і кредитів  в малому бізнесі, адже чим більше інформації про вас дізнаються, тим вища ймовірність отримання грошей в кредит.

Заповнивши всі виділені рядки, не забувайте і про інші. В крайньому випадку, поставте прочерк або надайте хоча б мінімальну інформацію. Наприклад, на запитання: «Чи є у вас автомобіль?», – Ви можете відповісти коротко – «Так» або «Ні», при цьому, не вказуючи його марки.

Що доведеться вказати?

Ви повинні прекрасно розуміти, що видаючи вам на руки позикові кошти, банк піддає себе певною мірою ризику. Отже, чим більше інформації він про вас знає, тим більша вірогідність винесення позитивного рішення. Від вас обов’язково буде потрібно вказати ПІБ, дату народження, а також паспортні дані, прописку та інформацію про працевлаштування.

Примітка: У більшості випадків, банки вимагають від позичальника надання довідки про доходи, однак сьогодні часто можна зустріти кредитні пропозиції, які мають на увазі видачу кредиту і без неї. Як правило, у таких пропозицій не найвигідніші умови, але вони є єдино можливим рішенням для тих, хто не працює або працевлаштований неофіційно.

Звичайно ж, вас попросять вказати і контактні дані – номер мобільного телефону, E-mail і т.д. Деякі банки просять вказати номер стаціонарного телефону позичальника, а також 1-3 інших людей, які могли б підтвердити його особистість.

Навіщо вказувати детальну інформацію?

Безумовно, чим більшу суму позикових коштів ви намагаєтеся взяти і чим довше розраховуєте їх виплачувати, тим більш детальну інформацію про вас буде збирати банк. Тому, намагайтеся максимально повно заповнювати всі поля, які зустрічатимуться в анкеті.

Не ігноруйте навіть самі малозначні, на ваш погляд, питання: щодо сімейного стану, наявності дітей і аліментів, наявності поточних кредитів в інших банках і т.д. Якщо у вас є заборгованості або неоплачені кредити, які ви спробуєте приховати, будьте готові до того, що всі ваші таємниці «спливуть». Сучасні банки володіють дуже розвиненою системою збору інформації про клієнта, тому можете навіть не намагатися їх обдурити. Взагалі, будь-яке приховування або надання недостовірної інформації при заповненні онлайн заявки на кредит може нести в собі великі проблеми. Ви не тільки ризикуєте отримати негативне рішення, але можете бути занесені в, так званий, «чорний список». В результаті, жоден інший банк не буде з вами співпрацювати.

Докладно і коректно заповнена заявка – це ваш головний інструмент в бажанні отримати позикові кошти у банку. Якщо ви правильно заповните усі поля, вкажіть необхідні від вас дані і не будете надавати неправдиву інформацію, ймовірність отримання позитивного рішення для  вас буде максимально високою.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами