ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як відкрити магазин сувенірів і подарунків

сувеніриДля багатьох підприємців, відкрити бізнес по реалізації сувенірної продукції видається не особливо складним. Для людей, яких цікавить дане питання, ця стаття здатна внести максимум ясності. Ви знайдете тут перелік усього, що необхідно для того, щоб організувати прибуткову торгівлю сувенірами та подарунками.

Більшість людей, які займалися торгівлею сувенірами, чесно зізнаються, що такий бізнес на сувенірах має безліч переваг. На відміну від продуктів харчування , маленькі, приємні речі, які здатні викликати позитивні емоції у своїх власників, не мають терміну придатності. Торгівля цими речами не вимагає спеціальної ліцензії, товар не потрібно сертифікувати, торговцю не знадобиться витрачати час на оформлення санітарної книжки. Сувеніри та подарунки добре продаються, навіть незважаючи на те, що вони не є предметами першої необхідності, і не користуються підвищеним попитом серед покупців, а за рахунок високої рентабельності, компенсується відносно невеликий оборот даної продукції.

Туристичні та подарункові сувеніри

В першу чергу, торгівлю сувенірами та подарунками можна розділити саме на ці два типи. Існують, звичайно, і промо-сувеніри, але, як правило, в роздрібній торгівлі їх не можна побачити. В цілому, багато виробів добре продаються іногороднім гостям, бажаючим залишити собі щось на згадку про поїздку, і місцевим жителям, які використовують сувеніри в якості подарунків.

Очевидно, що багато туристів купують сувеніри, які за своєю суттю не мають жодного відношення до міських визначних пам’яток, як подарунок для близьких людей. Туристичні сувеніри та подарункові сувеніри можуть поєднувати в собі якості один одного, і використовуватися, як і те, і інше.

Відкрити торгівлю сувенірами оптимально було б у великих торгових центрах, залах великих магазинів, на вулицях, в місцях, де постійно є велика кількість перехожих. З пошуком такого місця можуть виникнути труднощі, тому як більшість вигідних для торгівлі місць виявляються зайнятими іншими підприємцями. У разі якщо така точка виявляється вільною, то за її оренду просять чималі суми.

Так само, як один з варіантів, який слід розглянути підприємцю – участь у різноманітних ярмарках, виставках, народних гуляннях, зібраних на честь великих чи малих свят. Тут, очевидно, необхідно уважно стежити за календарем, і задовго до початку святкування звертатися до організаторів святкових заходів.

Постачання сувенірів і подарунків

Знайти надійного постачальника подарункових сувенірів не є проблематично, купить сувениры оптом можна тут в інтернет-магазині сувенірів. Також, можна напряму домовиться з ремісниками, які власноруч займаються виготовленням різних сувенірів. Кожен з представлених варіантів може доповнювати інший. Як ще один варіант можна розглядати поїздку в Китай, де сувеніри коштують на порядок дешевше, ніж в нашій країні, однак організація такої поїздки може виявитися занадто витратною для підприємця-початківця.

Розвиток сувенірного бізнесу

Будь-який бізнес вимагає свого розвитку, для того, щоб уникнути занепаду. Для того, щоб відбувався розвиток сувенірного бізнесу:

1) Вдосконалюйте і доповнюйте існуючий асортимент сувенірних виробів.

2) Намагайтеся, щоб ваша продукція завжди була оригінальною та відрізнялася від товарів конкурентів.

3) Розширюйте існуючі торгові точки, або створюйте нові.

4) Шукайте нових постачальників продукції.

Не забувайте, що торгівля сувенірами це досить неординарний бізнес, однак навіть у ньому існує велика можливість заробити капітал.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами