ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: взуттєвий магазин

взуттєвий магазинВ різні пори року взуття та одяг користуються великим попитом. Це говорить про те, що той хто має бажання зайнятися взуттєвим бізнесом, робить правильний вибір. Варто відразу зауважити, що почати таку прибуткову справу буде не зовсім легко з ряду причин, однією з яких є велика конкуренція. В кожному регіоні і населеному пункті існують взуттєві магазини, які розташовуються як в центрі міст, так і в спальних районах. Не дивлячись на це, попит на взуття дає можливість мати стабільний дохід, не дивлячись, на конкуренцію. Що б зайнятися таким видом бізнесу, потрібно розглянути деякі нюанси і особливості цієї справи. У цій статті викладені найнеобхідніші умови для відкриття такого бізнесу.

Зважаючи на високий рівень конкуренції, потрібно зробити аналіз ринку з продажу взуття в районі, де ви збираєтеся відкрити торгову точку і знайти оптимальний варіант для розміщення свого магазину. Взуття класифікують по декількох категоріях: якість товару, сезонність взуття, цінова категорія, вікова категорія. Потрібно зробити для себе вибір і вирішити – яким товаром ринок переповнений, яке взуття має найбільший попит, якого не вистачає в продажі. Відповівши на ці питання, Ви зможете зайняти вільну нішу. Можна зайнятися продажем різноманітного взуття відразу, але тоді витрати будуть досить великі.

Перш ніж відкривати взуттєвий магазин подбайте про постачальників взуття. Виробників є досить багато, які можуть поставляти абсолютно різне взуття. Тому вибирайте того постачальника, який, на Вашу думку, буде привозити вам товар з найкращим співвідношенням ціна/якість.

Багато чого в такому бізнесі залежить від розміщення торгової точки. Звичайно, є сенс зайняти місце де-небудь в торговому великому центрі або ж в будівлі, розташованій в жвавому місці з великою прохідністю потенційних покупців. Можна розмістити свій взуттєвий магазин і в спальному районі. Однак жителів тут повинно бути від 10 тисяч осіб і торгова точка знаходилася на виду. Краще, якщо поруч буде скупчення людей – невеликий ринок, людна зупинка, перехрестя, розміщення інших магазинів. Важливим у цьому бізнесі є й кількість квадратних метрів. Торговий зал повинен займати від 30 м2. Стільки потрібно простору, що б правильно розташувати і прорекламувати асортимент товару. Велика площа буде тільки додатковим плюсом.

Найкраще відкривати взуттєвий магазин поруч з точкою продажу одягу, оскільки зазвичай взуття підбирають саме під одяг. Встановлюйте прийнятні ціни, однак враховуйте туди і особистий прибуток. В цілому, такий бізнес окупиться дуже швидко, якщо грамотно і швидко почати працювати.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами