ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: Бутік парфумів на розлив

парфумиЯк відомо, хороші духи – це поєднання якості і вишуканості, вони надають своєму власникові певний шарм. Вибір духів – важливий процес, вони не повинні мати різкий і нав’язливий запах, а повинні володіти повітряним і легким ароматом, який чути на деякій відстані. Тільки духи від відомих виробників з хорошою репутацією добре себе зарекомендували і володіють такими властивостями. Дорогий парфум від Кутюр’є, вартість якого тим вища, чим відоміша марка, доступний далеко не всім представницям прекрасної статі (і не тільки, адже є модні і чоловічих ароматів). Що робити тим, хто не може дозволити собі настільки великі витрати? Вихід є – бутік, де покупцям розливають парфуми у флакончики.

Мода на подібні бутіки в нашій країні з’явилася недавно. За кордоном же дами давно вже користуються такими послугами, як розлив духів. Приносиш флакончик з-під улюблених парфумів, тобі наливають туди нову порцію тих же або інших духів. Тепер і у нас стали з’являтися такі бутіки – вони створені для того, щоб придбання духів було процесом недорогим і практичним. Жінкам подобається змінюватися щодня – міняти стиль, зачіску, макіяж і свій парфум. Для них духи на розлив – зручний варіант, тим більше що купувати всі новинки від відомих парфумерів практично нереально, а в бутіку можна за невелику плату купити такі новинки в розлив. Важливий ще й той момент, що великі флакони коштують дорого і через об’єми, а «мініатюрки» дозволяють заощадити. Можна вдома створити цілу колекцію «мініатюрок» – тоді улюблений запах вам не проїсться.

Перш за все, вам треба буде зняти приміщення, отримати дозвільну документацію, придбати обладнання, налагодити контакти з постачальниками. Зараз дуже багато підробок на ринку парфумерії. Не купуйте продукцію у неперевірених осіб, вона може бути дуже дешевою, але, виставивши її на продаж в своєму бутіку, ви сильно ризикуєте. Так звані, постачальники можуть запросто обдурити довірливого підприємця, тільки початківця своєї справи. Духи, розставлені на полицях у вашому бутіку, повинні мати високу якість, яку пропонує оптовий магазин парфумів на розлив Reni-parfum . Облаштування і оформлення інтер’єру теж ключовий фактор, що привертає покупця. У вас повинні бути не тільки різні флакончики з духами, але і банки з кавою (що дозволяють повернути нормальне функціонування нюхальним рецепторам – адже після 2-3 запаху, всі аромати змішуються), передбачте наявність тестерів-спреїв, які можна буде розпорошувати на спеціальні пелюсточки троянд, зроблені з тонкого матеріалу. На кожному із таких листочків можна поставити ім’я свого магазину – це послужить вам рекламою. Адже в основному покупці такої продукції особи жіночої статі, які тяжіють до всього естетичного, витонченого і елегантного. Такі пелюсточки приведуть їх в захват. І навіть якщо понюхавши листочок, дама пішла нічого не купивши, в її сумочці залишиться аромат вашого магазинчика, і вона обов’язково до нього повернеться. А якщо ви ще й покладете ці листочки троянд в прозорі скляні посудини, круглі акваріуми, наприклад, то ваш бутік не зможе залишитися непоміченим.

Для людини, що збирається створити бутік парфумів на розлив, треба враховувати багато факторів. По-перше, ви повинні отримати сертифікати на продукцію. По-друге, придбати спеціальне обладнання – дозатори, флакони, змінні наконечники і т. П. Адже, це не ринок, а бутік, де все має бути у відповідність із законом і утримуватися в чистоті з дотриманням санітарних норм. По-третє, ви повинні знати, які виробники парфуму є найбільш популярними і визнаними у світі. Безумовними лідерами на сьогоднішній день є французькі, англійські, італійські виробники. Відомі марки, парфумного дому також надають послугу продажу багатолітрового товару, з наданням сертифіката. Це вигідно і вам, і виробникам. Адже вам не знадобиться бігати завіряти сертифікати якості, а доми будуть отримувати прибуток і, що найголовніше, сприяти вам. А це означає, що ви можете, сміливо розраховувати на матеріальну підтримку. Чому ж тоді все так не роблять? Причина проста – переговори з такими великими організаціями вимагають послуг перекладача, чіткого бізнес-плану, і часу (від півроку до двох). Це і зупиняє багатьох. Хоча є дуже прибутковим заняттям. Адже вам допоможуть створити затишний респектабельний інтер’єр, забезпечать необхідними флаконами, аксесуарами, духами в зручних судинах. Вас будуть курирувати, допомагати вам. Так, звичайно, доведеться віддавати частину своєї виручки, але ви і так будете отримувати дуже хороші суми. Плюс, майже, що всі витрати фірма-виробник бере на себе.

І не варто забувати ще й про те, що бутік парфумів на розлив – це ще й можливість створювати нові оригінальні запахи, змішуючи вже готові.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами