ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея – продаж парфумів на розлив

духи-на-розливКожній людині для створення іміджу і шарму необхідно підібрати для себе парфуми певного аромату. Хороші якісні духи з вишуканим сучасним запахом викликатимуть у оточуючих тільки позитивні емоції. Парфуми такої якості можуть запропонувати тільки великі серйозні виробники з відомими світовими іменами, як правило, коштують вони не дешево і не кожній людині по кишені. Для багатьох хорошим рішенням проблеми стане купіля фірмових парфумів на розлив, наприклад в оптовому інтернет-магазині http://reni-parfum.com.ua/. Бізнес, побудований на цій ідеї, приносить великі доходи.

Організація бізнесу

Бізнес по організації продажупарфумів на розлив не зажадає великих стартових витрат. Ставши дилером парфумерних компаній ви можете розраховувати на придбання їхньої продукції за оптовими цінами. Один мілілітр фірмових парфумів коштує приблизно 0,04 долара. На одну торгову точку буде достатньо 20-25 ароматів. Новий відділ буде здатний продати за місяць близько одного літра парфумів. Продажна ціна знаходиться в межах 0,12-0,15 доларів за 1 мл. Цей вид товару дозволяє робити велику торгову націнку, вона складає більше 300%.

При розрахунку бізнес-плану до статті щомісячних витрат крім закупівлі парфумів необхідно включити витрати на оренду торгового місця, виплату зарплати продавцю і закупівлю витратних матеріалів, наприклад, флаконів, дозаторів, змінних наконечників і т.д.

Для реалізації духів можна організувати окрему торгову точку в якомусь торговому центрі. Специфіка товару така, що багато місця не буде потрібно. На першому етапі бізнесу можна реалізовувати товар у відділах біжутерії, сувенірів, іграшок і т.д. Власники таких відділів охоче погоджуються на таке співробітництво, так як ваш товар буде залучати додаткових клієнтів, і сприятиме збільшенню та їх прибутку. Для оформлення вітрини духів достатньо буде 1-2 полиць.

Добре розрекламована торгова точка з продажу парфумів здатна реалізовувати до трьох літрів продукції щомісяця.

Особливості бізнесу

Успіх у цьому виді бізнесу буде залежати від правильно підібраного асортименту. Для цього потрібно добре розбиратися в специфіці товару і його виробниках. Лідерами у виробництві парфумерії вважаються французькі, англійські та італійські компанії. Закуповувати необхідно товар тільки відомих брендових марок.

Підбираючи асортимент треба врахувати, що 75% ароматів повинні бути жіночими, які можна вибрати на сторінці http://reni-parfum.com.ua/category/women/, а 25% відповідно чоловічими, які можна підібрати на сторінці http://reni-parfum.com.ua/category/man/.

Бізнес з продажу парфумів на розлив по праву вважається високо рентабельним.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами