ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: Платні дошки оголошень

безкоштовна дошка оголошеньМабуть, кожен з нас, хоча раз у житті користувався (намагався користуватися) дошками оголошень. На жаль, через хаотично розкидані, наклеєні одне на інше оголошення, такі дошки мало інформативні. І замість того, щоб допомагати людям, просто псують зовнішній вигляд під’їздів, вулиць (на яких вони розташовані). Бізнес-ідея створення платних дошок оголошень – цікава і завжди актуальна. Інформація – це те, без чого не може існувати світ. І за перевірену інформацію, ми готові платити гроші. Адже далеко не кожен має доступ до Інтернету, в якому всеукраїнська дошка оголошень дає можливість користуватися актуальною і перевіреною інформацією.

Почати свій бізнес варто з того, щоб затвердити свою бізнес-ідею в місцевому ЖЕКу необхідно отримати дозвіл. Такий варіант, напевно, влаштує ЖЕК, тим більше, що в районі стане чистіше й акуратніше, буде менше незадоволених громадян, двірникам буде менше роботи – тобто з якого боку не подивитися, дуже вдала ідея. Звичайно, доведеться скласти ТЕО (техніко-економічне обгрунтування) для наочності ефективності проекту. Бізнес-план в даному випадку не буде потрібний (він може стати в нагоді тільки тоді, якщо ви будете брати кредит у банку на покупку необхідного «устаткування»).

Наступний момент, це організація процесу. Перше, що вам знадобитися, це закупити (або зробити на замовлення, або самостійно) закриті склом «ящики» для оголошень. Крім того, необхідно продумати їх розташування, щоб вони потрапляли на очі. Розміщатися оголошення будуть тільки після оплати, прийнятої в певному порядку. Для цього необхідно зробити пункт прийому оголошень (попередньо зареєструвавшись як суб’єкт підприємницької діяльності, і поставивши на облік касовий апарат). Під офіс можна обладнати однокімнатну квартиру на першому поверсі житлового будинку. Або можна орендувати в передбаннику супермаркету місце (це ще дешевше обійдеться вам), поставивши там стіл і захопивши з собою бланки для оголошень. Перевага даного методу в тому, що до вас будуть приходити ті, у кого немає ще листівок оголошення, тобто набір тексту, його оформлення, роздруківка – все це лягає на вас. Тому, варто подбати про те, щоб у вас був комп’ютер і принтер. Також, повинні бути офісні меблі (стіл, стільці – для вас і для відвідувачів). У вас повинен бути прейскурант, щоб клієнт знав, скільки необхідно заплатити для того, щоб його оголошення було поміщено в тому чи іншому місці на конкретний термін. Та й за оформлення оголошення теж треба зробити різні розцінки: комусь підійде звичайне чорно-біле, а хтось захоче яскраве, помітне. Але ціни повинні бути помірними, інакше ваш проект не буде мати успіху або не скоро окупиться. Можна розділити дошки оголошень по тематиках (наприклад: купівля-продаж квартир, послуги провайдерів і ін.). Це дозволить жителям району швидше знаходити потрібну і важливу для них інформацію.

Єдиним недоліком є той момент, що з такої дошки неможливо «відірвати» номер телефону. Виходить, що якщо у вас з собою немає ручки і листочка, мобільного телефону, то доведеться номер запам’ятовувати.

Ще один важливий момент – необхідно дати знати всім бажаючим розмістити оголошення, що тепер ця послуга платна. Тому, доведеться попрацювати, розклеївши на всіх дошках оголошення по всьому району на аркушах А3 інформацію про те, що по такій-то адресі, можна подати оголошення, не забувши, вказати, що це все з дозволу ЖЕКу. Звичайно, все одно будуть розклеюватися всюди безкоштовні оголошення: і на стовпах, і на колишніх дошках оголошення (бажано, домовитися з ЖЕКом, щоб через місяць, після того, як вже зароблять ваші платні дошки оголошень, їх зняли), але ці листівки, будуть , як і колись, зриватися двірниками. А непомічені ним, все одно не користуватимуться успіхом, адже люди бажають отримувати достовірну інформацію. Якщо ж оголошення розмістили за гроші, значить така інформація відповідає поняттю «перевірена».

Враховуючи те, що комп’ютер і принтер може бути ваш, стіл і стільці можна теж запозичити з дому – то вкладення в проект будуть мінімальними. А значить, окупиться проект дуже швидко.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами