ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon «Хмарна» сфера в бізнесі: реальність сьогоднішнього дня

хмарні технологіїТак звані «хмарні» технології знаходять з кожним днем все більшу кількість прихильників. Вони дають реальний шанс заощадити кошти і уникнути кризи. Для яких компаній вони найкраще підходять?

Експерти вважають, що «хмарні» технології – ідеальне рішення для компаній з розгалуженою мережею філій. Створення «хмари» уможливить помістити туди всі фінансові документи, бази даних, а також презентації та іншу маркетингову інформацію. До всього цього буде забезпечений легкий і постійний доступ.

Є можливість замовити створення «приватної хмари» (тільки для однієї компанії) або «публічної хмари» (оренда віртуальних серверів поряд з іншими користувачами). «Приватна хмара» більш безпечна в плані збереження конфіденційної інформації. Але «публічна хмара» дешевша і доступніша для середніх і невеликих компаній.

У «хмарну» сферу переносяться всі програми і сервіси компанії, таким чином, відпадає необхідність постійних вкладень в дороге устаткування, утримання мережевого інженера та адміністратора. Підтримка «хмари» передбачає тільки щомісячну абонплату. Також є можливість оренди серверів Windows VPS для торгівлі на Форекс.

Величезна перевага «хмарних» технологій у тому, що з ними компанія може розширювати і скорочувати штат співробітників без додаткових витрат. Дистанційні і тимчасові співробітники складають все більшу частину в колективі компанії.

Зрозуміло, перехід на «хмарні» технології справа не одного або декількох днів. Та й не потрібно переходити в «хмарну» сферу повністю. Просто при вирішенні конкретних проблем компанії з купівлею нового комп’ютерного обладнання або ліцензійного програмного забезпечення, варто задуматися про можливість альтернативи у вигляді створення «хмари».При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами