ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Платіжна система PayPal

пейполВи хочете користуватися послугами іноземних інтернет-магазинів і аукціонів? Або вирішили відкрити власний бізнес в мережі інтернет? Тоді вам необхідно освоїти використання спеціалізованої платіжної системи PayPal.

Платіжну систему PayPal розробили автори всесвітньовідомого аукціону eBay.com. Широке поширення вона набула через простоту використання, зручність та безпеку.

Давайте розглянемо принципи роботи платіжної системи PayPal.

Відкрити рахунок в платіжній системі PayPal не складе вам складності. Вам необхідно зайти на paypal.com і зареєструватися. При цьому ви повинні мати свою електронну поштову скриньку, а також міжнародну банківську картку або рахунок (VISA або MASTERCARD). У зв’язку з унікальністю поштової адреси, платіжним номером PayPal є його ім’я.

Покласти гроші на рахунок PayPal ви можете з кредитної картки або банківського рахунку.

Для того, що б відправити платіж, вам необхідно вказати e-mail одержувача і суму.

При отриманні платежу вам приходить сервісне повідомлення. Вам необхідно зайти за посиланням на сайт Х.сом і оформити отримання переказу. Після оформлення гроші перейдуть на ваш рахунок PayPal і ви можете ними розпоряджатися.

Також ви можете давати запити боржникам на оплату рахунків.

В платіжній системі PayPal маються веб-інструменти для оплати рахунків мобільних телефонів, для прийняття участі в аукціонах, для оплати рахунків великої кількості людей, а також інструменти для автоматичного переказу коштів на банківську картку або рахунок.

Звичайно, вас цікавить питання з безпеки системи, адже існують хакери, шахраї і т.д. Так ось, Х.сом велику увагу приділяє захисту рахунків і персональних даних. Для захисту даних Х.сом використовує SSL протоколи з кодовим ключем 128-bit, страхування на випадок несанкціонованого зняття вкладень, а також не працює з неперевіреними учасниками платіжної системи. Як показують статистичні дані платіжної системи PayPal ймовірність крадіжки ваших грошових коштів (гаманця) в магазині в 2,5 рази більші ніж з електронного гаманця.

Розглянемо основні переваги та недоліки системи PayPal

Перевага системи PayPal:

1. Ви можете брати участь у найпопулярнішому аукціоні ebay.com та інших іноземних аукціонах та інтернет – магазинах.

2. Ви можете зайнятися власним бізнесом;

3. Низькі комісійні (від 1.5 до 4%);

4. Простота управління, багатофункціональність системи;

5. Високий рівень захисту;

6. Миттєвість оплати або отримання переказу.

Недоліки платіжної системи PayPal відносяться тільки до країн колишнього СНД:

1. Необхідна міжнародна карта VISA або MASTERCARD. Відкриття такої карти коштує близько 20 $ і займає 10-15 днів.

2. Досить складний процес реєстрації карти. Користувачі країн колишнього СНД відносяться до неперевірених клієнтів системи PayPal, і тому адміністрація системи вимагає верифікацію карти. Для цього вам необхідно в банку взяти спеціальний код.

3. І найсуттєвіший недолік в тому, що знову ж клієнти системи, які проживають в країнах колишнього СНД, не можуть перераховувати гроші з PayPal собі на картку. Вони можуть цими грошима тільки розплачуватися. Однак скориставшись сервісом US Payment Service, paypal украина вывод денег ви можете вивести гроші на власний рахунок з мінімальною комісією.

Саме через перераховані недоліки, система у нас не популярна. Нам лише залишається чекати, що в недалекому майбутньому ми зможемо оцінити переваги платіжної системи PayPal.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами