ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Що таке криптовалюта?

криптовалютаЩо таке криптовалюта? Це вид цифрової валюти, емісія і облік якої засновані на криптографічних методах. Це електронні гроші, які використовуються як альтернативна або додаткова валюта. В даний час, цифрові валюти не випускаються національними банками. Криптовалюта має плаваючий валютний курс, і її значення залежить тільки від коливань валютного ринку, чим власне вони й цікаві.

Приміром, все починалося з валюти біткоін (Bitcoin). Її відмінність від друкування грошей, що випускаються урядами різних країн – непідконтрольність жодному відомому регулятору. Валюта живе сама по собі, повністю автономна,не підкоряючись нікому і нічому, тому й заборонити нею користуватися теж ніхто не може. Якщо спростити, то біткоіни можна назвати набором чисел, які в зашифрованому вигляді можуть передаватися по мережі від одного комп’ютера до іншого. Цю інформацію не можливо знищити локально, так як вона одночасно зберігається у всіх учасників системи.

А так як єдиного центру виробництва біткоінів також не існує, це стає ще одним величезним плюсом на користь криптовалюти. «Добути» собі грошенят може кожен учасник системи, використовуючи для цього відеокарти своїх комп’ютерів.

В інтернеті є декілька бірж, які себе досить добре зарекомендували, і які дозволяють займатися: 1) купівлею; 2) продажем валют за цілком нормальні відсотки від угоди.

Так, криптовалюта є дуже хорошим способом інвестування. Причому, ваш старт може бути хоч зі 100 $, хоч з 100000 $, правда і результати відповідні. Але те, що за коінами майбутнє – це точно.

Справа в тому, що це досить зручна система безпечних розрахунків торговельних операцій, які виробляються на просторах інтернету.

Більшість відомих фірм користуються саме нею.

Однак для широкого користувача подібна система не дуже зрозуміла, бо вона потребує хоча б мінімальних знань в криптографії, що представляє собою шифровану інформацію, для якої потрібне знання єдиного ключа.

Загалом, щоб перетворити біткоіни в грошові кошти, потрібно приблизно десять днів. Нова система ж безкоштовна для всіх бажаючих користувачів. Її достоїнствами є мінімальні терміни конвертації валюти, наявність комфортного інтерфейсу, схожого з інтернет-банкінгом. Існує і телефонний зв’язок, за допомогою якого користувач може задати запитання, які виникли під час фінансових операцій.

Ще однією перевагою цього порталу є його система безпеки. Головні фінансові фонди розташовуються в офлайні. Вони виявляються недоступними для зломщиків. Клієнти можуть не переживати за свої кошти. Їм надається безкоштовне страхування своїх грошових коштів. Вся система захисту має пару рівнів. Сама система працює таким чином. Користувач відкриває власний рахунок, на який він перераховує гроші, а вони автоматично переводяться в криптовалюту. До того ж під час отримання грошей назад, криптовалюта конвертується в звичайні грошові кошти. Джеремі Аллейр один з розробників мови програмування і технології нині популярної як Adobe Flash. Суть його фірми полягає в тому, щоб люди не платили грошові кошти за свої гроші.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами