ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Короткий огляд ринку електронних ваг

електронні вагиСучасні електронні ваги це досить складний механізм, що дозволяє не тільки здійснювати просте зважування, а й вираховує вартість товару, підсумовує вартість покупок, роздруковує штрих-код. Існують різні за типом застосування ваги: лабораторні, аналітичні ваги, фасувальні, підлогові ваги, автомобільні, кранові ваги і багато інших. Є спеціальні модифікації, розраховані для роботи в умовах підвищеної вологості або низької температури. Серед відчизняних виробників можна виділити завод ваговимірювального обладнання «ТехноВаги», їхня продукція, така як весы аналитические користується стабільним попитом,. Якщо брати торговельні мережі, то тут найбільшим попитом користується продукція зарубіжних виробників.

Точних даних по продажах електронних торговельних ваг в Україні і часток ринку у різних виробників немає, але ситуація з лідерами більш-менш ясна. Перше місце за обсягом продажів займає південнокорейська компанія CAS, потім слідують DIGI (Японія), Mettler Toledo (Швейцарія) і Bizerba. Це не всі марки ваг, представлених на українському ринку. Є, наприклад, ще поки маловідома у нас Ishida. Всі інші виробники займають лічені відсотки від загальних обсягів продажів.

Компанія Cas Corporation була заснована порівняно недавно в 1983 році, а українське представництво з’явилося в 1994 р. Завдяки грамотній ціновій політиці, швидкому розвитку дилерської мережі, а також високій якості продукції компанії вдалося швидко завоювати популярність у нашій країні. У лінійку продукції Cas входять практично всі види тензометричної продукції, починаючи від лабораторних і торгових ваг і закінчуючи платформеними вагами, крановими і автомобільними вагами. Крім того, на базі тензодатчиків Cas створюються системи залізничного зважування і вирішуються практичні будь-які завдання по зважуванню на виробництві. Найбільш популярними моделями ваг для торгівлі є серії Cas AD і Cas SW . А серед ваг з друком етикеток це, безумовно, ваги серії Cas LP, які є, найпоширенішими вагами в цьому сегменті.

Торгова марка Digi належить японській компанії Teraoka Seiko Co. Ltd, заснованої ще в 1934 році. Офіційне українське представництво компанія «Digi» було відкрито в 2005 році. Як і будь-яке обладнання, вироблене в Японії, ваги Digi відрізняє їх найвищу якість і рівень інновацій. Саме під цією маркою першими побачили світ ваги з друком етикетки. Серед моделей користуються найбільшим попитом можна відзначити підлогові ваги Digi DS-160 , торгові Digi DS-788, а також Digi SM-100.

Компанія Mettler Toledo (заснована в 1945 р.) є одним з лідерів в області продажів аналітичних і лабораторних ваг. На україньскому ринку продукція Mettler Toledo з’явилася ще в 80-х роках, а офіційне представництво відкрилося в 1996 році. Крім лабораторних та аналітичних ваг, якими завжди славилася компанія, дуже популярні ваги з друком етикеток серії Tiger P.

Всі перераховані вище компанії є лідерами в області виробництва і продажів сучасного електронного обладнання.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами