ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ідея бізнесу з пошиття весільних та вечірніх суконь

бізнес з пошиттяНаведемо кілька порад для тих хто бажає відкрити свій бізнес з пошиття весільних та вечірніх суконь.

Насамперед, потрібно оволодіти технологією крою та пошиття корсетних виробів. Потрібно чітко розуміти, які є види корсетів і як вони всі шиються.

Не намагайтеся скупити все найсучасніше і дороге обладнання. Купіть тільки найнеобхідніше для пошиття весільних та вечірніх суконь: праску, машинку, оверлок. А все інше можна купити і пізніше, коли з’являться гроші на розвиток.

Не потрібно намагатися із самого початку шити дорогі весільні або вечірні сукні для колекції, для виставки. Шийте 3, 4, 5, 10 якісних корсетів або корсетних суконь, причому різних силуетів і за різними технологіями. Але, щоб ці вироби на фігурі сиділи чудово. Просто гладкі, без всякого декору. І на перших порах цього вистачить для роботи з клієнтом. Все одно ви не вгадаєте всі фасони, розміри і декор, які захочуть потім замовляти вам ваші наречені.

А ось, гладкий, без декору корсет, він добре сидить на фігурі, то цілком достатній для примірки. Ви на словах або знімними деталями поясніть клієнтці майбутній фасон. Або по картинці, яку вона вам принесе. Прямо на ній ви виріжете елементи драпірування: квітку, бант…

В багатьох людей дуже поширеною є оренда сукні. У чому тут переваги? По-перше, ви відбиваєте собі вартість плаття за рахунок грошей за оренду. А друге, ви шиєте плаття, яке вже користується попитом.

Тепер четверта порада теж початківцям. Це не купуйте дорогі тканини для пошиття про запас. Вони швидко, дуже швидко морально застарівають, і ви з ними просто зависнете. А оптом варто купити всі приклади,  базисні тканини, і тканини підкладки. Ось і все. Більше, власне, особливих закупівель для початку робити не варто.

Тепер, заготовте якомога більше деталей для пошиття. Таких як пояса, різні бретелі, різних форм, драпіровок, складочок, крилець, метеликів… Потім квіти знімні, і навіть можна якісь нитки з намистин. І ось, за допомогою цих деталей ви наочно покажете, як виглядатиме готовий виріб клієнтки.

Дуже важливо – потрібно мати кілька видів нижніх спідниць – ось цих нижніх спідниць, різної пишності, на кільцях, і без кілець з безліччю шарів тюлі. Приміряючи сукню для вибору фасону не лінуйтеся запропонувати клієнтці відразу кілька варіантів. Краще відразу при замовленні визначитися з об’ємом спідниці, ніж потім гадати і перешивати. І також для початку дуже добре працюють спідниці-конструктори. Я шила окремі шари з різних тканин. І ось процес підбору моделей виглядав приблизно так: надягали на дівчинку нижню спідницю, на неї одягали спідницю в 4-5 шарів тюлі.

Надягаємо ще 4-5, таку ж спідничку… багато. Ага. Знімаємо, одягаємо 2 шари. Добре? Чудово! Далі йшли шари органзи, зверху одягалися. Або шовку, або тафта. І шпильками підбиралися варіанти підйомів, підхватів, драпіровок. З часом, коли в салоні з’явиться вже багато готових виробів, необхідність у таких конструкторах відпаде. Але на перших порах вони дуже виручають.

Де ж відразу наберешся стільки тканини, якщо на одну спідницю потрібно 4,5 метра тканини? А тут їх треба дуже багато шарів. І часу, щоб зшити цю величезну кількість варіантів? А ось конструктор, він робить практично всі можливі варіанти які тільки можна. Ну і, звичайно ж, клієнтка дуже задоволена, тому що вона бере участь у створенні своєї моделі. Ну і, самі бачите, де можна додати, забрати зі свого зразка.

Ці поради підійдуть тим, хто не може відразу виділити величезні кошти на відкриття великого салону з пошиття весільних та вечірніх суконь. Коли є гроші, то не штука їх вбухати – і обстановку, і ремонт, інтер’єр… і запустити все відразу. Оплатити працю 4-5 кваліфікованих швачок. Але більшість читачів я розумію, що це звичайні люди, які хочуть розпочати свою справу, зібравши мінімальні кошти для початку.

Тому головне, створіть в приміщенні атмосферу чистоти і затишку. Робоче місце сховайте від очей клієнтки. І всі конструктори, знімні деталі тримайте поруч з примірювальною кабінкою, щоб вони були під рукою. І почніть з малого. Поступово обростете всім необхідним.

Головне, навчитеся шити хороші, якісні і зручні корсетні вироби. А якщо ви хочете подивитись як шиють плаття справжні професіонали, то купіть собі платья вечерние в http://www.ua.all.biz/platya-vechernie-bgg1067523.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами