ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: безкоштовна дошка оголошень

безкоштовна дошка оголошеньЧи доводилося Вам відвідувати безкоштовні дошки оголошень в Інтернеті?  Напевно, незалежно від того, зайшли Ви туди цілеспрямовано або випадково. Виникає питання: як же працює цей бізнес і чим заробляє власник цього ресурсу, якщо всі надані послуги там безкоштовні?  Ця бізнес ідея має певні тонкощі, оволодівши якими можна заробляти собі на життя.  Що ж потрібно зробити, щоб безкоштовна дошка оголошень приносила прибуток?

Перший крок – вибір доменного імені і покупка хостингу.  Вимоги до домену прості: він повинен легко запам’ятовуватися і бути звучним.  Другий крок – установка скрипта.  Реєстрація на платному хостингу, який підтримає встановлений скрипт.

Починайте відразу ж заповнювати дошку оголошеннями на різну тематику і в різних рубриках: «потрібен», «продам», «купити», «подати безкоштовно оголошення без реєстрації в Одесі» і т.д.  Бажано оптимізувати сайт якимось ключовим словом або фразою, щоб на цей запит відкривалася Ваша дошка оголошень.

З кожним днем зростатиме кількість відвідувачів Вашого ресурсу.  Дошка оголошень почне поступово заповнюватися їх оголошеннями.  З цього моменту Ваші відвідувачі розділяться на тих, кому все одно, де помістять їх оголошення і на тих, кому це не байдуже.  Виявляється, багато хто готовий платити за те, щоб їх оголошення про продаж було виділено і знаходилося на першому місці.  Ці люди принесуть Вам дохід.  Вкажіть тариф за платні послуги.

Розмістивши на кожній сторінці дошки оголошень блок контекстної реклами, наприклад від Google, Ви отримуєте ще один вид доходу.  Відвідувачі, побачивши тематичну рекламу, перейдуть по посиланнях, розміщених в рекламному блоці.  Пам’ятайте – від кількості кліків, зроблених відвідувачами, залежить Ваш дохід.

Ще один вид заробітку – установка на хостинг якогось Інтернет-магазину.  Установка на дошці оголошень реклами цього магазину принесе додаткові гроші, які, як відомо зайвими не бувають.

І, останнє.  Оскільки будь-яка дошка оголошень наповнена корисною інформацією, яку шукають, розкрутка не займе тривалого часу.  Пошуковики до таких сайтів ставляться лояльно і, швидше за все роботи пошукових машин Вас полюблять!  Отже, приплив відвідувачів до Вас обов’язково прийде!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами