ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Магазин з продажу побутової техніки як ідея розвитку свого бізнесу

Магазин з продажу побутової технікиМагазин з продажу побутової техніки як ідея розвитку власної справи має право на існування і успішну роботу при обліку декількох особливостей такого бізнесу.  Насамперед слід враховувати, що навіть у провінції існує жорстка конкуренція в цьому виді діяльності.  Для відкриття такого магазину необхідний хороший стартовий капітал.  Це можуть бути співзасновники фірми або інвестиції в проект.

Для магазину важливо вибрати таке місце, де проходить великий потік людей, які за певних умов можуть стати покупцями.

Це може бути будівля в людному місці в центрі, в оптимальній доступності громадського транспорту.  З магазину виноситимуть великі покупки, тому необхідно обов’язково передбачити зручний під’їзд транспорту та автостоянку для автомобілів покупців.

Магазин побутової техніки – це той випадок, коли на квадратних метрах торгового залу економити не варто.  Все має бути доступно і добре видно.  У маленькому приміщенні товар, такий як праски, фотоапарати, кухонні комбайни, ховається і його важко розглянути.  Якщо говорити про розміри вкладень у такий бізнес, то це мільйони гривень.

Розглядаючи оптовий ринок постачальників, слід розглядати довгострокову співпрацю і можливість брати товар «під реалізацію», тобто оплачувати з відстрочкою платежу.  Ще не можна не враховувати момент співвідношення якості та розумної ціни.  У роботі з постачальниками слід відразу домовитися про обмін у разі поставки неякісного товару.

Велику роль в успіху проекту буде грати робота продавців.  Це біда багатьох магазинів.  Не знають вони як працювати з клієнтом, як пояснити функції тих чи інших приладів.  Іноді навіть вводять покупця в оману, неправильно пояснюючи принципи роботи тієї чи іншої моделі побутової техніки.

Ще один важливий момент у роботі – це реклама.  На рекламній компанії при наявності жорсткої конкуренції не варто економити.  Так це може бути роздача рекламних проспектів, створення свого сайту в інтернеті, реклама знижок і розпродажів.

Ще одним з факторів успіху підприємства є облік і швидке реагування на побажання покупців.  Обігрівачі веземо взимку, а влітку газонокосарки з спліт-системами.

Відкриття такого магазину вимагає великих фінансових вкладень, тому потрібно врахувати потреби ринку, свої можливості і якщо рішення прийнято, то йти вперед.  При наполегливій праці та ефективній організації така ідея буде працювати.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами